Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI
Pershendetje vizitor i nderuar

Forumi UPPZ eshte forum i kushtuar studenteve te Fakuktetit te Prizrenit, dhe ju sigurisht nuk jeni i regjistruar, ose ne qofte se jeni i regjistruar, atehere duhet te identifikoheni.

Per ta bere kete, klikoni ne njeren nga poshte.

Regjistrimi nuk ju merr kohe me shume se 30 sec.

Me respekt, staffi i UPPZ
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI

Viti Akademik 2017-2018
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Shiko mesazhet pa përgjigje
 

Lojëra, quize dhe humor

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Humor

Vetem per te qeshur, ketu mund te gjeni barcoleta te ndryshme dhe vetem humor
7154Barcoleta
4th March 2012, 20:37
Adminstratori Shiko mesazhin e fundit
 Temat  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjë mesazh i ri
Global announcement:

Konkurs per moderatorë

 
0Adminstratori1063prej 19th November 2011, 22:01
Adminstratori Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3, 4]
85Adminstratori4446prej 5th September 2013, 20:48
Vllaznim Rexha Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0Adminstratori622prej 23rd September 2012, 09:08
Adminstratori Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3]
52Adminstratori3703prej 24th February 2012, 15:20
Adminstratori Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0Adminstratori515prej 1st January 2012, 20:44
Adminstratori Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0Adminstratori599prej 26th December 2011, 23:19
Adminstratori Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0Adminstratori437prej 20th November 2011, 18:36
Adminstratori Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 11Adminstratori879prej 20th November 2011, 10:23
Adminstratori Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 10Adminstratori1082prej 16th October 2011, 19:54
Adminstratori Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 4Adminstratori522prej 16th October 2011, 19:25
Adminstratori Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 3Adminstratori488prej 16th October 2011, 19:22
Adminstratori Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 13Adminstratori549prej 16th October 2011, 19:07
vrifaj Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 3lirimi502prej 15th October 2011, 20:52
beci Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 2Adminstratori560prej 15th October 2011, 19:44
Adminstratori Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 4Adminstratori891prej 12th October 2011, 14:06
Adminstratori Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 2Adminstratori505prej 11th October 2011, 14:30
Adminstratori Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 2Adminstratori507prej 10th October 2011, 13:44
Adminstratori Shiko mesazhin e fundit
 Mbrapsht në krye 
Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderatorët:Asnjë
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
-
Kërce tek:  
Mesazhe të reja Mesazhe të reja
Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
Lajmërim Lajmërim
Global announcement Global announcement
Ngjitës Ngjitës