Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI
Pershendetje vizitor i nderuar

Forumi UPPZ eshte forum i kushtuar studenteve te Fakuktetit te Prizrenit, dhe ju sigurisht nuk jeni i regjistruar, ose ne qofte se jeni i regjistruar, atehere duhet te identifikoheni.

Per ta bere kete, klikoni ne njeren nga poshte.

Regjistrimi nuk ju merr kohe me shume se 30 sec.

Me respekt, staffi i UPPZ
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI

Viti Akademik 2017-2018
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Regjistrimi per studentet e rinj

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët e grumbulluara : 16218
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 27
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Regjistrimi per studentet e rinj   27th July 2014, 23:20

NJ O F T I M


Regjistrimi i studentëve të pranuar , do të bëhet nga data 01 deri më 05 shtator 2014, prej orës 9:00 deri në orën 15:00.
Regjistrim të studentëve pas këtyre afateve nuk do të ketë, prandaj luten studentët e pranuar që t’i përmbahen afatit  të lartcekur.
Studentët të cilët nuk paraqiten për regjistrim brenda afateve të lartcekura, konsiderohet se kanë hequr dorë nga regjistrimi i studimeve.
Studentët e pranuar, me rastin e regjistrimit duhet të paraqesin:
Fletëregjistrimin e plotësuar, i cili merret në UPZ, me rastin e regjistrimit;
Tri fotografi (formati 4.5 x 6 cm), të cilat duhet të jenë sipas normave dhe rregullave për dokumente personale;
Pagesa për një semestër në lartësi prej 25€, për studentë të rregullt dhe 125€, për ata me korrespodencë.
Pagesa bëhet në njërën nga bankat afariste me fletëpagesë, e cila merret në Universitet.P r i z r e n                                                                       Nga Rektorati
28.07.2014
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uni-prizren.albanianforum.net
 
Regjistrimi per studentet e rinj
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Emrat e rinj të Asamblesë Kombëtare te PS, ja lista

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI :: Lajmet te Portali :: LAJMET E UPPz-së-
Kërce tek: