Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI
Pershendetje vizitor i nderuar

Forumi UPPZ eshte forum i kushtuar studenteve te Fakuktetit te Prizrenit, dhe ju sigurisht nuk jeni i regjistruar, ose ne qofte se jeni i regjistruar, atehere duhet te identifikoheni.

Per ta bere kete, klikoni ne njeren nga poshte.

Regjistrimi nuk ju merr kohe me shume se 30 sec.

Me respekt, staffi i UPPZ
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI

Viti Akademik 2017-2018
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Sa detyra kishte vajza?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët e grumbulluara : 16203
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 27
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Sa detyra kishte vajza?   9th October 2011, 11:28

Kur u kthye vajza në shtëpi, filloi të ankohej se mësuesja u kishte dhënë shumë detyra matematike për pushime e dimrit.
"Nëse numrin e përgjithshëm të detyrave e pjesëtoj 7 herë, dhe numrit të fituar ia heq 7, më mbesin edhe 7 detyra për t'i zgjidhur".
Sa detyra do të zgjidhë vajza gjatë pushimeve dimërore?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uni-prizren.albanianforum.net
vrifaj
Middle-Bachelor
Middle-Bachelor
avatar

Numri i postimeve : 120
Pikët e grumbulluara : 14053
Reputacioni : 17
Join date : 23/03/2011
Age : 27
Location : C:
Drejtimi : Informatik

MesazhTitulli: Re: Sa detyra kishte vajza?   10th October 2011, 12:05

Mendoj se ishin 98 detyra edhe pse nuk e kuptova qartë pyetjen, si ta pjestojm 7 herë, me këndë, apo ta pjestojmë me 7??
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët e grumbulluara : 16203
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 27
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Re: Sa detyra kishte vajza?   10th October 2011, 13:44

Pergjigjja eshte e sakte.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uni-prizren.albanianforum.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Sa detyra kishte vajza?   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Sa detyra kishte vajza?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Skënderbeu kishte edukim dhe zhvillim harmonik fizik, moral e intelektual
» Profeti Muhamed kishte parashikuar ardhjen e ISIS-it (Video)
» Erdogan’s Daughter Joins ISIS - Vajza e Erdoganit në ISIS
» Bleta Gashi:Kush është vajza nga Kosova që tentoi t’i bashkohej ISIS?
» Gjermani: Varroset vajza turke që u vra nga banda serbe

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI :: Hapësirë e lirë :: Lojëra, quize dhe humor-
Kërce tek: