Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI
Pershendetje vizitor i nderuar

Forumi UPPZ eshte forum i kushtuar studenteve te Fakuktetit te Prizrenit, dhe ju sigurisht nuk jeni i regjistruar, ose ne qofte se jeni i regjistruar, atehere duhet te identifikoheni.

Per ta bere kete, klikoni ne njeren nga poshte.

Regjistrimi nuk ju merr kohe me shume se 30 sec.

Me respekt, staffi i UPPZ
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI

Viti Akademik 2017-2018
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Urimi i Rektorit Vataj për fillimin e vitit të ri akademik 2015/2016

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët e grumbulluara : 16363
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 28
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Urimi i Rektorit Vataj për fillimin e vitit të ri akademik 2015/2016   3rd October 2015, 22:44

Urimi i Rektorit Vataj për fillimin e vitit të ri akademik 2015/201601 Tetor 2015
Rektori i Universitetit “Ukshin Hoti” në Prizren, Prof. Dr. Ramë Vataj, të gjithë studentëve dhe mësimdhënësve ju uron fillimin e vitit të ri akademik, duke ju dëshiruar suksese maksimale dhe punë të palodhshme.

Universitetin ‘Ukshin Hoti” në Prizren viti akademik 2015/2016 e gjënë më të konsoliduar në të gjitha aspektet. Mirëpo na mbetet ende shumë punë për të bërë për të përballur të gjitha sfidat me të cilat ballafaqohemi.  Të gjitha këto mund t’i tejkalojmë nëse secili nga ne e kryejmë punën tonë me ndershmëri dhe përgjegjësi të lartë. Nga ana jonë do të ketë angazhim maksimal që të kemi një universitet siç e dëshirojmë të gjithë.

Urime e suksese!

Me nderime.Prof. Dr. Ramë Vataj - Rektor
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uni-prizren.albanianforum.net
 
Urimi i Rektorit Vataj për fillimin e vitit të ri akademik 2015/2016
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Shyhrete Behluli është sëmur !
» Shkrime nga Xun Çetta:Ndodhi edhe kjo
» Ora e dashurisë
» Nesër nis koha verore
» Dorian Koçi: Liberalizimi i vonuar i vizave

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI :: Lajmet te Portali :: LAJMET E UPPz-së-
Kërce tek: