Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI
Pershendetje vizitor i nderuar

Forumi UPPZ eshte forum i kushtuar studenteve te Fakuktetit te Prizrenit, dhe ju sigurisht nuk jeni i regjistruar, ose ne qofte se jeni i regjistruar, atehere duhet te identifikoheni.

Per ta bere kete, klikoni ne njeren nga poshte.

Regjistrimi nuk ju merr kohe me shume se 30 sec.

Me respekt, staffi i UPPZ
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI

Viti Akademik 2017-2018
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Cka jane mes vete?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët e grumbulluara : 16208
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 27
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Cka jane mes vete?   20th November 2011, 18:36

ÇKA JANË MES VETE?

Janë atë e bir në një anë dhe nënë e bijë në anën tjetër. Këta martohen mes vete, por plaku merr për grua vajzën e re, kurse djali i ri merr për grua nënën e saj. Të dy çifteve u lind nga një djalë.

- Çka janë fëmijët e porsalindur në mes vete, si nga ana e të etërve të tyre, poashtu edhe nga ana e nënave?


(P.S. Shpresoj te mos ndodhe kurre nje gje e tille ne jeten reale)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uni-prizren.albanianforum.net
 
Cka jane mes vete?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Valon Kurtishi: Regjistrim i popullsisë apo manipulim antishqiptar?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI :: Hapësirë e lirë :: Lojëra, quize dhe humor-
Kërce tek: