Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI
Përshëndetje vizitor i nderuar,

Forumi uni-prizren është forum i kushtuar studentëve të Universitetit të Prizrenit. Ju nuk jeni i regjistruar ose nuk jeni identifikuar në forum. Ju lutem identifikoheni ose regjistroheni duke klikuar si më poshtë.

Me respekt, stafi i forumit të Universitetit të Prizrenit
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI

Viti Akademik 2018-2019
 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  Events  PublicationsPublications  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Per sa dite harxhohet kafeja?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët : 16518
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 28
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Per sa dite harxhohet kafeja?   15th October 2011, 11:20

PËR SA DITË HARXHOHET KAFEJA?

Burri për 21 ditë pi 1 kilogram kafe. Nëse i "ndihmon" gruaja, kjo sasi harxhohet për 14 ditë.

Për sa ditë do ta pinte vetëm gruaja 1 kilogram kafe?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uni-prizren.albanianforum.net
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët : 16518
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 28
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Re: Per sa dite harxhohet kafeja?   15th October 2011, 11:22

Nje tjeter:

Gjashtë vezë janë në shportë. Poashtu, gjashtë persona e kanë marrë nga një vezë. Si është e mundshme që, megjithatë, një vezë të ngelë në shportë?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uni-prizren.albanianforum.net
vrifaj
Middle-Bachelor
Middle-Bachelor
avatar

Numri i postimeve : 120
Pikët : 14368
Reputacioni : 17
Join date : 23/03/2011
Age : 27
Location : C:
Drejtimi : Informatik

MesazhTitulli: Re: Per sa dite harxhohet kafeja?   16th October 2011, 19:15

Tek e dyta: LOL

Është sikur tel ne që ndodh shpesh, ai i fundit e merr edhe letren edhe pjesën e çokoladës, dmth edhe ai pesoni i fundit sigurisht e ka mar vezen e tij me shporten bashk haha


_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët : 16518
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 28
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Re: Per sa dite harxhohet kafeja?   16th October 2011, 19:22

lol: tek e dyta ke perdorur mendjen dhe ashtu eshte e sakte...


Mundohu te e para.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uni-prizren.albanianforum.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Per sa dite harxhohet kafeja?   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Per sa dite harxhohet kafeja?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI :: Hapësirë e lirë :: Lojëra, quize dhe humor-
Kërce tek: