Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI
Pershendetje vizitor i nderuar

Forumi UPPZ eshte forum i kushtuar studenteve te Fakuktetit te Prizrenit, dhe ju sigurisht nuk jeni i regjistruar, ose ne qofte se jeni i regjistruar, atehere duhet te identifikoheni.

Per ta bere kete, klikoni ne njeren nga poshte.

Regjistrimi nuk ju merr kohe me shume se 30 sec.

Me respekt, staffi i UPPZ
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI

Viti Akademik 2017-2018
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Kush do behet miliones-Anglisht

Shko poshtë 
AutoriMesazh
lirimi
Student i ri
Student i ri


Numri i postimeve : 8
Pikët e grumbulluara : 12856
Reputacioni : 0
Join date : 04/10/2011

MesazhTitulli: Kush do behet miliones-Anglisht    15th October 2011, 20:29

http://www.y8.com/games/Who_wants_to_be_a_Millionaire
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lirimi
Student i ri
Student i ri


Numri i postimeve : 8
Pikët e grumbulluara : 12856
Reputacioni : 0
Join date : 04/10/2011

MesazhTitulli: Kush do behet milioner-Anglisht   15th October 2011, 20:30

lirimi shkruajti:
http://www.y8.com/games/Who_wants_to_be_a_Millionaire
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lirimi
Student i ri
Student i ri


Numri i postimeve : 8
Pikët e grumbulluara : 12856
Reputacioni : 0
Join date : 04/10/2011

MesazhTitulli: Kush do behet milioner-Anglisht   15th October 2011, 20:43

lirimi shkruajti:
http://www.y8.com/games/Who_wants_to_be_a_Millionaire
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
beci
Student i ri
Student i ri


Numri i postimeve : 18
Pikët e grumbulluara : 12854
Reputacioni : 0
Join date : 06/10/2011

MesazhTitulli: Re: Kush do behet miliones-Anglisht    15th October 2011, 20:52

Qfar Ke Ber More KShtuu
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Kush do behet miliones-Anglisht    

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Kush do behet miliones-Anglisht
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Shyhrete Behluli është sëmur !
» Kusari- Lila: Ja kush deshi të mëvrasë, pazari për ekzekutimin tim u krye në Gjakovë
» Kryqi i Kuq Shqiptar: Kush dhuron gjak shpëton një jetë
» IDRIZ ZEQIRAJ:12 QERSHORI 1999 DATON ÇLIRIMIN E KOSOVËS-KUSH PO PËRPIQET TA FALSIFIKOJË HISTORINË
» Hilmi Saraçi: Masakra serbe në Studime të Poshtme (Martiraj) 1998-1999

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI :: Hapësirë e lirë :: Lojëra, quize dhe humor-
Kërce tek: