Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI
Përshëndetje vizitor i nderuar,

Forumi uni-prizren është forum i kushtuar studentëve të Universitetit të Prizrenit. Ju nuk jeni i regjistruar ose nuk jeni identifikuar në forum. Ju lutem identifikoheni ose regjistroheni duke klikuar si më poshtë.

Me respekt, stafi i forumit të Universitetit të Prizrenit
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI

Viti Akademik 2018-2019
 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  Events  PublicationsPublications  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Pershendetje per antaret ne linje

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët : 16683
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 28
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Pershendetje per antaret ne linje   24th September 2011, 20:09

Kjo eshte nje teme, thjesht per t'u argetuar dhe per ti pershendetur ata qe vizitojne forumin. Ok te dhenat mund ti merrni ne anen e djathte te forumit.

Ne keto momente:
3 përdorues në linjë: 1 anëtar 0 të fshehur 2 vizitorë

Kujtimi

Atehere pershendetja eshte per mua, por edhe per keta dy vizitore. Po e pyes veten se cfare po bejne ne forum?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uni-prizren.albanianforum.net
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët : 16683
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 28
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per antaret ne linje   8th October 2011, 12:36

Kush është në linjë?
4
përdorues në linjë: 3 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor :: 2 Bots

Gashi, Kreshnik1990, Kujtimi

Pershendetje per Gashin dhe Kreshnikin...gjithashtu edhe per vizitorin dhe ne fund per vete...

What are looking here 2 Bots?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uni-prizren.albanianforum.net
Kreshnik1990
Fillestar
Fillestar
avatar

Numri i postimeve : 40
Pikët : 13368
Reputacioni : 0
Join date : 05/10/2011
Age : 28
Location : Gjakove
Drejtimi : Teknologji Informative

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per antaret ne linje   8th October 2011, 12:37

Pershendetje Kujtim per ty Gashin dhe per vizitoret.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Gashi
Super Master
Super Master
avatar

Numri i postimeve : 868
Pikët : 14709
Reputacioni : 18
Join date : 26/09/2011
Age : 27
Location : Prizren
Drejtimi : Software Design

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per antaret ne linje   8th October 2011, 13:06

Gjithashtu pershendetje edhe per ty kujtim, spo e harroj as kreshnikun,
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët : 16683
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 28
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per antaret ne linje   8th October 2011, 14:20

Faleminderit edhe juve per pershendetjen

Gashi me vjen keq, eshte e ndaluar te postosh video neper forum... aq me pak muzike.

Per kete po e modifikoj mesazhin tend.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uni-prizren.albanianforum.net
Gashi
Super Master
Super Master
avatar

Numri i postimeve : 868
Pikët : 14709
Reputacioni : 18
Join date : 26/09/2011
Age : 27
Location : Prizren
Drejtimi : Software Design

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per antaret ne linje   8th October 2011, 16:50

Ku i ke ato rregulla ti qe thuhet esht e ndalune???
Te lutem Kujtim, ne disa tema ku nuk duhet mos lejo, por ketu lejohet.
Ti nuk e ke nje rregullore, edhe ne nje rregullore nuk duhet mu ndalu kjo ne tema argetuse.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët : 16683
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 28
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per antaret ne linje   8th October 2011, 16:55

Gashi duam qe ky forum te jete ndryshe pa muzike, VIP e gjera te tilla. Video mund te postohen vetem te forumi i videove dhe ato te jene perfituese qe kane lidhje me studime.. tekonologji etj, not music.

Rregulla 11 e ndalon kete:

http://uni-prizren.albanianforum.net/t1-rregullat-e-forumit
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uni-prizren.albanianforum.net
Gashi
Super Master
Super Master
avatar

Numri i postimeve : 868
Pikët : 14709
Reputacioni : 18
Join date : 26/09/2011
Age : 27
Location : Prizren
Drejtimi : Software Design

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per antaret ne linje   8th October 2011, 18:12

Ket tem ke drejt vetem ti me lexu, ne te tjeret joo, Kalofsh mir, edhe mundohu rregulloje pak te drejtat, se rrugullave te forumit i ke dhen te drejt vetem ti me lexu, ku dreq ta di un kur skam drejt me lexu kete tem ???
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët : 16683
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 28
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per antaret ne linje   8th October 2011, 18:15

Po me fal...nuk e paskam verejetur kete, tani mund ti shohesh... por disi dukesh pak nervoz.

Ka ndodhur gje?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uni-prizren.albanianforum.net
Gashi
Super Master
Super Master
avatar

Numri i postimeve : 868
Pikët : 14709
Reputacioni : 18
Join date : 26/09/2011
Age : 27
Location : Prizren
Drejtimi : Software Design

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per antaret ne linje   8th October 2011, 18:23

Jo jo, por me ka lodh puna :$ , gjithsesi i lexova rregullat, me pelqejn por jo edhe shum.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët : 16683
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 28
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per antaret ne linje   8th October 2011, 19:49

Cfare s'te pelqen te rregullat, gashi??

Kur me thoje qe s'ka rregullore, e pyesja veten se rregullorja qe eshte, valle nuk i duket rregullore.Pershendetje per nja dy vizitore qe gjenden per momentin me mua ne linje.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uni-prizren.albanianforum.net
Gashi
Super Master
Super Master
avatar

Numri i postimeve : 868
Pikët : 14709
Reputacioni : 18
Join date : 26/09/2011
Age : 27
Location : Prizren
Drejtimi : Software Design

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per antaret ne linje   13th October 2011, 16:15

5 përdorues në linjë: 1 anëtar 0 të fshehur 4 vizitorë

Gashi


E pershendes veten, dhe keta 4 vizitoret
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët : 16683
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 28
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per antaret ne linje   13th October 2011, 20:36

5 përdorues në linjë: 1 anëtar 0 të fshehur 4 vizitorë

Kujtimi


Njejte.. edhe une...

Ka shume vizitore ne cdo kohe... por cfare po bejne?

Gjithsesi nje pershendetje
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uni-prizren.albanianforum.net
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët : 16683
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 28
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per antaret ne linje   15th October 2011, 20:57

6 përdorues në linjë: 3 anëtarë 0 të fshehur 3 vizitorë :: 1 Bot

beci, Edmond Shallvari, Kujtimi


Nje pershendetje per anetaret ne linje, e sidomos pershendetja e vecante shkon per zoteri Edmond Shallvarin.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uni-prizren.albanianforum.net
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët : 16683
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 28
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per antaret ne linje   7th November 2011, 15:29

4 përdorues në linjë: 3 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor :: 1 Bot

Florentina, Kujtimi, Suada


Pershendetje per dy koleget.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uni-prizren.albanianforum.net
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët : 16683
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 28
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per antaret ne linje   19th November 2011, 21:13

3 përdorues në linjë: 2 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor :: 1 Bot

Kujtimi, ruvejda


Pershendetje per ruvejden dhe per vizitorin nje linje.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uni-prizren.albanianforum.net
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët : 16683
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 28
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per antaret ne linje   27th November 2011, 14:46

3 përdorues në linjë: 2 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor :: 1 Bot

Edmond Shallvari, Kujtimi

Pershendetje per zoterine e nderuar, dhe per vizitorin.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uni-prizren.albanianforum.net
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët : 16683
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 28
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per antaret ne linje   4th March 2012, 21:38

5 përdorues në linjë: 1 anëtar 0 të fshehur 4 vizitorë

Kujtimi


Pershendetje per 5 perdoruesit ne linje
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uni-prizren.albanianforum.net
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët : 16683
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 28
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per antaret ne linje   24th March 2012, 23:46

1 Përdorues në Linjë: 1 anëtar 0 të fshehur 0 vizitorë :: 1 Bot

Kujtimi


Pershendetje veq per vete.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uni-prizren.albanianforum.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Pershendetje per antaret ne linje   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Pershendetje per antaret ne linje
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI :: Kategoria e njohjes me anëtarët :: Përshëndetje dhe urime-
Kërce tek: