Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI
Pershendetje vizitor i nderuar

Forumi UPPZ eshte forum i kushtuar studenteve te Fakuktetit te Prizrenit, dhe ju sigurisht nuk jeni i regjistruar, ose ne qofte se jeni i regjistruar, atehere duhet te identifikoheni.

Per ta bere kete, klikoni ne njeren nga poshte.

Regjistrimi nuk ju merr kohe me shume se 30 sec.

Me respekt, staffi i UPPZ
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI

Viti Akademik 2017-2018
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Pershendetje

Shko poshtë 
AutoriMesazh
alban1.prizren
Student i ri
Student i ri


Numri i postimeve : 6
Pikët e grumbulluara : 9408
Reputacioni : 0
Join date : 29/05/2013
Age : 23
Location : Prizren

MesazhTitulli: Pershendetje   8th June 2013, 19:35

Tung jam Albioni nga Pz , 18 vjet , drejtimi: shpresoj administrim biznes
Kam ber nje pyetje skam marr ende pergjigje nga stafi !


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
alban1.prizren
Student i ri
Student i ri


Numri i postimeve : 6
Pikët e grumbulluara : 9408
Reputacioni : 0
Join date : 29/05/2013
Age : 23
Location : Prizren

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   14th June 2013, 23:16

alban1.prizren shkruajti:
Tung jam Albioni nga Pz , 18 vjet , drejtimi: shpresoj administrim biznesMbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
alban1.prizren
Student i ri
Student i ri


Numri i postimeve : 6
Pikët e grumbulluara : 9408
Reputacioni : 0
Join date : 29/05/2013
Age : 23
Location : Prizren

MesazhTitulli: ???   14th June 2013, 23:18

Cito :
Cito :

A ka pergjigje per ate pyetje ?


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët e grumbulluara : 15773
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 27
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   18th June 2013, 16:22

Cila eshte pyetja Alban, se nuk po e di c'pyetje keni bere?


Une jam administratori i forumit ketej, meqe ra fjala..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uni-prizren.albanianforum.net
prizreni237
Student i ri
Student i ri


Numri i postimeve : 1
Pikët e grumbulluara : 9301
Reputacioni : 0
Join date : 18/06/2013

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   19th June 2013, 00:36

A ka ardhur ktu ne universitetin e pz nje drejtim i ri hotelieri dhe turizem, pasi qe keshtu degjova dhe u interesova per kete por nuk e pash ne forumin e drejtimeve te fakultetit te prizrenit ?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
alban1.prizren
Student i ri
Student i ri


Numri i postimeve : 6
Pikët e grumbulluara : 9408
Reputacioni : 0
Join date : 29/05/2013
Age : 23
Location : Prizren

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   19th June 2013, 00:41

Me intereson tek drejtimi administrim biznesi a ka shume matematik sepse aty jam i dobet !!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët e grumbulluara : 15773
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 27
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   20th June 2013, 23:56

Jo alban, nuk ka shume matematike, vetem nje semester ka matematike dhe eshte nje matematike shume e thjeshte...

P.S. Prizreni, ky forum eshte hapur para dy viteve dhe eshte joaktiv.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uni-prizren.albanianforum.net
alban1.prizren
Student i ri
Student i ri


Numri i postimeve : 6
Pikët e grumbulluara : 9408
Reputacioni : 0
Join date : 29/05/2013
Age : 23
Location : Prizren

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   21st June 2013, 10:49

A ka perspektiv si drejtim , ne te ardhmen mundesi punsimi te mira, dhe nese ka mundesi ndonje info. shtes per kette drejtim admis.biznesi, kur hapen konkursi dhe per provim pranus diqka ?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët e grumbulluara : 15773
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 27
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   21st June 2013, 19:53

Une jam Administrim Biznesi dhe jam i lumtur qe e kam zgjedhur kete drejtim dhe eshte shume drejtim i mire...

Per ma shume informata alban qendro ne kontakt te vazhdueshem me webfaqen zyrtare te fakultetit:
www.uni-prizren.com

Te kjo webfaqe publikohen te gjitha lajmet, sepse ky asht forum qe asht hap nga ne studentet, por eshte jo aktiv dhe nuk po merremi me te.
Nderkaq per cdo detaj rreth drejtimeve mund t'i gjesh ne webfaqen zyrtare. Aty do te publikohet edhe konkursi per pranimin e studenteve te rinj.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uni-prizren.albanianforum.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Pershendetje   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Pershendetje
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Përshëndetje nga zemra!
» Pershendetje ga fshati Akllap

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI :: Kategoria e njohjes me anëtarët :: Prezantimi i anëtarëve-
Kërce tek: