Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI
Pershendetje vizitor i nderuar

Forumi UPPZ eshte forum i kushtuar studenteve te Fakuktetit te Prizrenit, dhe ju sigurisht nuk jeni i regjistruar, ose ne qofte se jeni i regjistruar, atehere duhet te identifikoheni.

Per ta bere kete, klikoni ne njeren nga poshte.

Regjistrimi nuk ju merr kohe me shume se 30 sec.

Me respekt, staffi i UPPZ
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI

Viti Akademik 2017-2018
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Pershendetje

Shko poshtë 
AutoriMesazh
mirsadi_90
Student i ri
Student i ri
avatar

Numri i postimeve : 2
Pikët e grumbulluara : 13403
Reputacioni : 0
Join date : 23/03/2011
Age : 27
Location : Prizren

MesazhTitulli: Pershendetje    23rd March 2011, 11:33

Jam Mirsad Ramadani nga komuna e Dragashit ,

Dega Gjuhë Gjermane Grupi : Goe Viti i Parë Wink

Ju deshitrioj suksese te gjitheve .. Wink
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.flickr.com/photos/cadi_90/
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët e grumbulluara : 15773
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 27
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Re: Pershendetje    27th March 2011, 07:40

Pershendetje Mirsaj, te uroj mireseardhje ne forumin e UPPZ, shpresoj te kalosh mire

dhe gjithashtu te uroj suksese.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uni-prizren.albanianforum.net
 
Pershendetje
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Përshëndetje nga zemra!
» Pershendetje ga fshati Akllap

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI :: Kategoria e njohjes me anëtarët :: Prezantimi i anëtarëve-
Kërce tek: