Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI
Pershendetje vizitor i nderuar

Forumi UPPZ eshte forum i kushtuar studenteve te Fakuktetit te Prizrenit, dhe ju sigurisht nuk jeni i regjistruar, ose ne qofte se jeni i regjistruar, atehere duhet te identifikoheni.

Per ta bere kete, klikoni ne njeren nga poshte.

Regjistrimi nuk ju merr kohe me shume se 30 sec.

Me respekt, staffi i UPPZ
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI

Viti Akademik 2017-2018
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Cili browser e perdorni me shume?

Shko poshtë 

Cilin shfletues e perdorni me shume?
Internet Explorer
0%
 0% [ 0 ]
Mozilla Firefox
14%
 14% [ 1 ]
Google Chrome
86%
 86% [ 6 ]
Opera
0%
 0% [ 0 ]
Safari
0%
 0% [ 0 ]
Tjeter
0%
 0% [ 0 ]
Totali i votave : 7
 

AutoriMesazh
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët e grumbulluara : 16218
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 27
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Cili browser e perdorni me shume?   5th September 2011, 13:21

Cilin nga keta browser e shfrytezoni??


Koheve te fundit une po e perdori Mozillen.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uni-prizren.albanianforum.net
Gashi
Super Master
Super Master
avatar

Numri i postimeve : 868
Pikët e grumbulluara : 14244
Reputacioni : 18
Join date : 26/09/2011
Age : 27
Location : Prizren
Drejtimi : Software Design

MesazhTitulli: Re: Cili browser e perdorni me shume?   30th September 2011, 16:26

Google Chrome
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lirimi
Student i ri
Student i ri


Numri i postimeve : 8
Pikët e grumbulluara : 12871
Reputacioni : 0
Join date : 04/10/2011

MesazhTitulli: Re: Cili browser e perdorni me shume?   15th October 2011, 19:56

Google Chrome
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
beci
Student i ri
Student i ri


Numri i postimeve : 18
Pikët e grumbulluara : 12869
Reputacioni : 0
Join date : 06/10/2011

MesazhTitulli: Re: Cili browser e perdorni me shume?   15th October 2011, 21:10

Google Chrome
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
vrifaj
Middle-Bachelor
Middle-Bachelor
avatar

Numri i postimeve : 120
Pikët e grumbulluara : 14068
Reputacioni : 17
Join date : 23/03/2011
Age : 27
Location : C:
Drejtimi : Informatik

MesazhTitulli: Re: Cili browser e perdorni me shume?   15th October 2011, 23:40

FireFox është më i miri, por unë gjithashtu përdori Chrome sepse është më i lehtë në start
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Cili browser e perdorni me shume?   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Cili browser e perdorni me shume?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Avni Rustemi ne syte e Eqerem bej Vlores

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI :: Hapësirë e lirë :: Sondazhe dhe votime-
Kërce tek: