Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI
Pershendetje vizitor i nderuar

Forumi UPPZ eshte forum i kushtuar studenteve te Fakuktetit te Prizrenit, dhe ju sigurisht nuk jeni i regjistruar, ose ne qofte se jeni i regjistruar, atehere duhet te identifikoheni.

Per ta bere kete, klikoni ne njeren nga poshte.

Regjistrimi nuk ju merr kohe me shume se 30 sec.

Me respekt, staffi i UPPZ
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI

Viti Akademik 2017-2018
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

  Të hënën dhe të martën ditë pushimi në UPZ

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët e grumbulluara : 16218
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 27
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Të hënën dhe të martën ditë pushimi në UPZ   7th April 2012, 11:05


Të hënën dhe të martën ditë pushimi në UPZMë 9 dhe 10 prill 2012 (të hënën dhe të martën) do të jetë ditë pushimi për shkak të Pashkëve Katolike dhe Ditës së Kushtetutës së Republikës së Kosovës.

Njoftohen studentët, profesorët dhe stafi administrativ i Universitetit të Prizrenit se më 9 dhe 10 prill 2012 (të hënën dhe të martën) do të jetë ditë pushimi për shkak të Pashkëve Katolike dhe Ditës së Kushtetutës së Republikës së Kosovës.

Me këtë rast menaxhmenti i Universitetit të Prizrenit të gjithë qytetarët e krishterë uron për Pashkët, ndërsa të gjithë qytetarëve të Kosovës u uron Ditën e Kushtetutës së Republikës së Kosovës.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uni-prizren.albanianforum.net
 
Të hënën dhe të martën ditë pushimi në UPZ
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» E tmerrshme: 36 vjeçari martohet me të miturën 6 vjeçe

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI :: Lajmet te Portali :: LAJMET E UPPz-së-
Kërce tek: