Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI
Pershendetje vizitor i nderuar

Forumi UPPZ eshte forum i kushtuar studenteve te Fakuktetit te Prizrenit, dhe ju sigurisht nuk jeni i regjistruar, ose ne qofte se jeni i regjistruar, atehere duhet te identifikoheni.

Per ta bere kete, klikoni ne njeren nga poshte.

Regjistrimi nuk ju merr kohe me shume se 30 sec.

Me respekt, staffi i UPPZ
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI

Viti Akademik 2017-2018
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Të hënën ditë pushimi për nder të Krishtlindjeve Katolike

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët e grumbulluara : 16218
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 27
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Të hënën ditë pushimi për nder të Krishtlindjeve Katolike   26th December 2011, 10:45

Të hënën ditë pushimi për nder të Krishtlindjeve Katolike

Njoftohen studentët, stafi akademik dhe administrativ të UPZ-së se të hënën, më 26.12.2011, në bazë të Ligjit për festat zyrtare, do të jetë ditë pushimi për nder të Krishtlindjeve Katolike.23.12.2011 Rektorati

Prizren
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uni-prizren.albanianforum.net
 
Të hënën ditë pushimi për nder të Krishtlindjeve Katolike
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Skënder R. Hoxha: Gjerdan vargjesh për Dushkajën (Poemë)
» Skënder R. Hoxha: Toponimia e Dushkajës (I)
» Shkruajtën për librin e Skënder Buçpapajt "Frika nga atdheu"!
» Dëshmia e Skënder Luarasit: Enver Hoxha, Haxhi Qamili dhe ''dumbabët''
» Esat Ruka:SKËNDER FRASHËRI, themeluesi i këngës së krijuar në Mat

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI :: Lajmet te Portali :: LAJMET E UPPz-së-
Kërce tek: