Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI
Pershendetje vizitor i nderuar

Forumi UPPZ eshte forum i kushtuar studenteve te Fakuktetit te Prizrenit, dhe ju sigurisht nuk jeni i regjistruar, ose ne qofte se jeni i regjistruar, atehere duhet te identifikoheni.

Per ta bere kete, klikoni ne njeren nga poshte.

Regjistrimi nuk ju merr kohe me shume se 30 sec.

Me respekt, staffi i UPPZ
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI

Viti Akademik 2017-2018
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Orari i ligjeratave

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët e grumbulluara : 16363
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 28
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Orari i ligjeratave   24th February 2012, 15:24

Kliko me poshte (Per te klikuar ne linqet e tilla, duhet te identifikoheni me pare)

Fakulteti Ekonomik
Fakulteti i Shkencave Kompjuterike
Fakulteti JuridikFAKULTETI I EDUKIMIT:
Shqip
Turqisht
Boshnjakisht
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uni-prizren.albanianforum.net
blero
Student i ri
Student i ri


Numri i postimeve : 1
Pikët e grumbulluara : 11141
Reputacioni : 0
Join date : 11/10/2012
Age : 41
Location : Prizren
Drejtimi : TIT

MesazhTitulli: Re: Orari i ligjeratave   13th October 2012, 03:18

jam student i ri nese ka mundesi me ma dergu orarin ne e-mail blerimmorina77@hotmail.com ne drejtimi TIT jam se nuk po e di me kuptu ju falemderit
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët e grumbulluara : 16363
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 28
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Re: Orari i ligjeratave   14th October 2012, 00:46

Orarin e keni ne e-mail.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uni-prizren.albanianforum.net
drenusha ramadani
Student i ri
Student i ri


Numri i postimeve : 1
Pikët e grumbulluara : 10486
Reputacioni : 0
Join date : 19/02/2013
Age : 24
Drejtimi : gj.shqipe

MesazhTitulli: Re: Orari i ligjeratave   20th February 2013, 15:50

a bon me postu orarin e semestrit te 2 te drejtimit gjuhe dhe letersi shqipe viti i pare Question
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët e grumbulluara : 16363
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 28
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Re: Orari i ligjeratave   23rd February 2013, 20:52

Kolege, forumi nuk eshte aktiv qe kohe dhe nuk gjendet askush ketej...

te gjitha rreth drejtimeve mund t'i gjesh ne webfaqen zyrtare te fakultetit....

ja linku per te orari

http://uni-prizren.com/sq/2012-2013
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uni-prizren.albanianforum.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Orari i ligjeratave   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Orari i ligjeratave
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI :: Lajmet te Portali :: LAJMET E UPPz-së-
Kërce tek: