Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI
Pershendetje vizitor i nderuar

Forumi UPPZ eshte forum i kushtuar studenteve te Fakuktetit te Prizrenit, dhe ju sigurisht nuk jeni i regjistruar, ose ne qofte se jeni i regjistruar, atehere duhet te identifikoheni.

Per ta bere kete, klikoni ne njeren nga poshte.

Regjistrimi nuk ju merr kohe me shume se 30 sec.

Me respekt, staffi i UPPZ
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI

Viti Akademik 2017-2018
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Orari i ri ( Sepse ka ndryshime)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Gashi
Super Master
Super Master
avatar

Numri i postimeve : 868
Pikët e grumbulluara : 14394
Reputacioni : 18
Join date : 26/09/2011
Age : 27
Location : Prizren
Drejtimi : Software Design

MesazhTitulli: Orari i ri ( Sepse ka ndryshime)   18th October 2011, 17:54

Eshte bere ndryshimi i orarit, Per vitin e par semestri I


Orari i Ligjeratave
Administrim Biznesi
http://uni-prizren.com/repository/docs/AB-S1.pdf


Menaxhment Ndërkomëtar
http://uni-prizren.com/repository/docs/MS-S1.pdf

Juridik
http://uni-prizren.com/repository/docs/JUR-S1.pdf


T.I.T.
http://uni-prizren.com/repository/docs/TIT-S1.pdf


Software Design
http://uni-prizren.com/repository/docs/DS-S1.pdf


Fakulteti i EdukimitProgrami Parashkollor
http://uni-prizren.com/repository/docs/EDU-PARSHKOLLOR.pdf

Fillor
http://uni-prizren.com/repository/docs/EDU-FILOOR.pdf

Gjuhë dhe letërsi shqipe
http://uni-prizren.com/repository/docs/EDU-GJUHESHQIPE.pdf

Gjuhë dhe letërsi angleze
http://uni-prizren.com/repository/docs/EDU-GJUHEANGLEZE.pdf


Gjuhë Gjermane
http://uni-prizren.com/repository/docs/EDU-GJUHEGJERMANE.pdf


Matematikë-Informatikë
http://uni-prizren.com/repository/docs/EDU-MAT-INF.pdf


Kimi dhe Fizik
http://uni-prizren.com/repository/docs/EDU-FILZIKE-KIMI.pdf
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
vrifaj
Middle-Bachelor
Middle-Bachelor
avatar

Numri i postimeve : 120
Pikët e grumbulluara : 14218
Reputacioni : 17
Join date : 23/03/2011
Age : 27
Location : C:
Drejtimi : Informatik

MesazhTitulli: Re: Orari i ri ( Sepse ka ndryshime)   20th October 2011, 11:16

Është ndryshuar përsëri sot 20 Oct, provoni nëse mund ta merrni
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët e grumbulluara : 16368
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 28
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Re: Orari i ri ( Sepse ka ndryshime)   20th October 2011, 13:32

Jetojme ne Kosove...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uni-prizren.albanianforum.net
Gashi
Super Master
Super Master
avatar

Numri i postimeve : 868
Pikët e grumbulluara : 14394
Reputacioni : 18
Join date : 26/09/2011
Age : 27
Location : Prizren
Drejtimi : Software Design

MesazhTitulli: Re: Orari i ri ( Sepse ka ndryshime)   20th October 2011, 14:16

Ende nuk ka dal ne webin e UPPZ, por sot do e shikoj nga ora 17 se ath i kam ligjeratat, definitivisht nuk jan ne rregull ata, por besoj edhe po shpresoj qe ndoshta kan be disa ndryshime qe eshte dashur ti bejn. Sepse un te shtunen kam nga ora 8 deri 10 paradite dhe pastaj prej 18 deri 19:45.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Orari i ri ( Sepse ka ndryshime)   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Orari i ri ( Sepse ka ndryshime)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI :: Lajmet te Portali :: LAJMET E UPPz-së-
Kërce tek: