Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI
Pershendetje vizitor i nderuar

Forumi UPPZ eshte forum i kushtuar studenteve te Fakuktetit te Prizrenit, dhe ju sigurisht nuk jeni i regjistruar, ose ne qofte se jeni i regjistruar, atehere duhet te identifikoheni.

Per ta bere kete, klikoni ne njeren nga poshte.

Regjistrimi nuk ju merr kohe me shume se 30 sec.

Me respekt, staffi i UPPZ
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI

Viti Akademik 2017-2018
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Bashkpunimi Ndërkombëtar

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët e grumbulluara : 16218
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 27
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Bashkpunimi Ndërkombëtar   24th April 2011, 17:15

Bashkpunimi Ndërkombëtar

Më 11.04.2011 Universiteti ynë nënshkroi kontratën e rradhës. Këtë herë me Universitetin e Shkencave Aplikative nga Hamm-Lippstadt i Gjermanisë. Kontrata parasheh bashkpunim në fusha të ndryshme, ndër të tjera edhe shkëmbimin e studentëve. Shumë shpejtë pritet që shkëmbimet e parat ë ndodhin. Në këtë mënyrë studentët tanë do të kenë mundësi të sudijojnë në Gjermani, dhe diturinë e eksperiencat t’i sjellin këtu e të kontribojnë në zhvillimin e shtetit dhe shoqërisë tonë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uni-prizren.albanianforum.net
 
Bashkpunimi Ndërkombëtar
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Dita ndërkombëtare e Emigracionit
» Anton Quni flet për Gjykatën Speciale: LDK-ja nuk do ta cenojë pozitën ndërkombëtare të Kosovës
» Qendra Ndërkombëtare e Kulturës “Arbnori”: Njoftim për Shtyp
» STOP DISKRIMINIMIT RACIAL TË FËMIJËVE SHQIPTARË NË MAQEDONI! (NË DITËN NDËRKOMBËTARE TË FËMIJËVE )
» Agron Shele:Lidhja Ndërkombëtare e Poetëve, Shkrimtarëve dhe Artistëve“PEGASI”ALBANIA

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI :: Lajmet te Portali :: LAJMET E UPPz-së-
Kërce tek: