Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI
Përshëndetje vizitor i nderuar,

Forumi uni-prizren është forum i kushtuar studentëve të Universitetit të Prizrenit. Ju nuk jeni i regjistruar ose nuk jeni identifikuar në forum. Ju lutem identifikoheni ose regjistroheni duke klikuar si më poshtë.

Me respekt, stafi i forumit të Universitetit të Prizrenit
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI

Viti Akademik 2018-2019
 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  Events  PublicationsPublications  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Universiada

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët : 16513
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 28
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Universiada   8th September 2011, 17:21

Prej dates 27 Shtator deri me 3 Tetor ne Prishtine mbahet Universiada
2011, ne te cilen marrin pjese pothuajse te gjithe universitetet
Shqiptare.
Ky organizim e ka formen e Turneut ne keto kategori Sportive
- Futboll
- Basketboll
- Volejboll
- Shah
- Ping Pong.
Universiteti yne do te perfaqesohet nga Studentet Sportist me te dalluar.
Per paraqitje te te interesuarve ju lutem me lajmroni mua.
Fakullteti i Administrim Biznesit ka zgjedhur perfaqesuesit e tij per Futboll, ata jan:
Arsim H. Destani, Nijazi Hoti dhe Elvis Xhemaj .

Per Kategorite tjera mund te aplikoni.

Ky turne financohet nga Ministria e Arsimit. (all inclusive)
Burimi: Administrim Biznesi - UPPZ (Facebok)

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uni-prizren.albanianforum.net
 
Universiada
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI :: Lajmet te Portali :: LAJMET E UPPz-së-
Kërce tek: