Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI
Pershendetje vizitor i nderuar

Forumi UPPZ eshte forum i kushtuar studenteve te Fakuktetit te Prizrenit, dhe ju sigurisht nuk jeni i regjistruar, ose ne qofte se jeni i regjistruar, atehere duhet te identifikoheni.

Per ta bere kete, klikoni ne njeren nga poshte.

Regjistrimi nuk ju merr kohe me shume se 30 sec.

Me respekt, staffi i UPPZ
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI

Viti Akademik 2017-2018
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Lendet per semestrin e trete:

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët e grumbulluara : 15478
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 27
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Lendet per semestrin e trete:   16th October 2011, 14:16

Ne semestrin e trete, te vitit te II-te te AB, do te jene keto lende:

ANALIZA E PASQYRAVE FINANCIARE

E DREJTA BIZNESORE

ETIKAT NË BIZNES DHE PËRGJEGJËSIA

INFORMATIKA BIZNESORE

MENAXHIMI I PROJEKTEVE

MIKROEKONOMIA

FINANCAT E KORPORATAVE
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uni-prizren.albanianforum.net
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët e grumbulluara : 15478
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 27
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Re: Lendet per semestrin e trete:   16th October 2011, 14:27

FINANCAT E KORPORATAVE - Dr. Sc. GAZMEND LUBOTENI

Te profesori Arian Meta, do te punojme me kete liber, i vitit 2007

________________________________________________________

ANALIZA E PASQYRAVE FINANCIARE - Ingrid Shuli & Rrezarta Peri, Tirane 2008

Te profesori Veli Lecaj, do te punojme me kete liber

________________________________________________________

E DREJTA BIZNESORE - Dr. Mazllum Baraliu

Te profesori Arif Rizaj, do te punojme me kete liber

_________________________________________________________

MIKROEKONOMIA - (Hyrje ne ekonomi, kater autore shqiptare


Ahmet Mançellari , Sulo Hadëri , Dhori Kule , Stefan Qirici )

Te profesoresha Florije Govori, do te punojme me kete liber.


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uni-prizren.albanianforum.net
 
Lendet per semestrin e trete:
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI :: Drejtimet Bachelor :: Administrim Biznesi :: Lajmet e Administrim Biznesit-
Kërce tek: