Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI
Përshëndetje vizitor i nderuar,

Forumi uni-prizren është forum i kushtuar studentëve të Universitetit të Prizrenit. Ju nuk jeni i regjistruar ose nuk jeni identifikuar në forum. Ju lutem identifikoheni ose regjistroheni duke klikuar si më poshtë.

Me respekt, stafi i forumit të Universitetit të Prizrenit
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI

Viti Akademik 2018-2019
 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  Events  PublicationsPublications  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Anulim Konkursi

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët : 16513
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 28
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Anulim Konkursi   5th July 2011, 19:11

Anulim_Konkursi-_i_dates_03.06.2011.doc
Universiteti i Prizrenit
University of Prizren
Univerzitet Prizrena

Rektorati


Rruga e Shkronjave nr 1. 20000 Prizren- Kosovë; Tel:+381 (0) 29- 232 140; Homepage: www.uni-prizren.com

Njoftim për Anulimin e Konkursit

Mbështetur në Vendimin e UPZ-së Nr. 01-190 të dt. 04.07.2011, anulohet Konkursi i shpallur më datën 03.06.2011 në gazetën “Kosova Sot” dhe Web faqen e Universitetit, www.uni-prizren.com, për plotësimin e vendeve të lirë të punës, për të gjitha pozitat.

Anulimi i konkursit është bërë më arsyetimin e mungesës së pozicionit buxhetor të paraparë për UPZ-në, dhe mos tejkalimit të numrit të punëtorëve për vitin 2011.


05.07.2011 Nga Rektorati i UPZ-se
P r i z r e n


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uni-prizren.albanianforum.net
 
Anulim Konkursi
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI :: Lajmet te Portali :: LAJMET E UPPz-së-
Kërce tek: