Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI
Pershendetje vizitor i nderuar

Forumi UPPZ eshte forum i kushtuar studenteve te Fakuktetit te Prizrenit, dhe ju sigurisht nuk jeni i regjistruar, ose ne qofte se jeni i regjistruar, atehere duhet te identifikoheni.

Per ta bere kete, klikoni ne njeren nga poshte.

Regjistrimi nuk ju merr kohe me shume se 30 sec.

Me respekt, staffi i UPPZ
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI

Viti Akademik 2017-2018
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 - GASHI -

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Gashi
Super Master
Super Master
avatar

Numri i postimeve : 868
Pikët e grumbulluara : 13799
Reputacioni : 18
Join date : 26/09/2011
Age : 27
Location : Prizren
Drejtimi : Software Design

MesazhTitulli: - GASHI -   30th September 2011, 22:14

Jam M.Gashi, jetoj në Lagjen Arbana, kam 20 vjeç, këtë vitë kam përfundu Shkollën e Mesme Ekonomike në Prizren, drejtimi Doganier, sapo jam regjistru në UPPZ, drejtimi Software Design.

Diçka rreth vetës:
-Dëgjoj shumë muzik, sidomos baladat dhe rock baladat, por nuk i lë anash edhe rrymat e tjera të muzikës, i dëgjoj sipas momenteve emocionale dhe gjendjes shpirtërore.
-Jam njeri që shëtis shumë, dhe pëlqej shumë fotografin dhe e kam hobi të bëj foto të ndryshme.
-Pëlqej shumë sportin, sidomos Futbollin ( Real Madrid dhe Kombëtaren e Frances ) dhe Tennisin (Roger Federer ). Shikoj shumë edhe basketbollin, dha jan sporte që së paku një herë në javë i luaj.
-Më pëlqen shumë të lexoj romane, libra me informacion ose argëtuese, gazetat, dhe portalet e ndryshëm në net.

Nga erdha në këtë forum: Po hulumtoja pak në Google për kushtet e UPPZ dhe planprogramin e saj, në një link u hap ky forum, dhe me vjen mirë që rastisa këtu, sepse u jep hapësirë studentëve që të shprehen hapur mendimet e tyre.

Çka pres nga ky forum: Me vite jam marr me forum, sepse jam një person që gjithëmon i jap vetës atë hapsirën se dua të njihem me shumë njerz nga gjithë Shqiptaria, por shoh që ka shumë magësi ky forum, dhe nuk ka shumë student aktiv.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët e grumbulluara : 15773
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 27
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Re: - GASHI -   1st October 2011, 09:19

I nderuar M.Gashi, mire se ke ardhur ne forum. Me vjen mire qe ke rastisur ketu dhe ke bere pune te mire ne forum.

Forumi eshte e vertet qe ka shume mangesi, mirepo per arsye se nuk ka shume kohe qe funksionon, edhe ate kemi filluar nje kohe pasi eshte hapur.

Me kohe, forumi do te plotesohet dhe anetaret do te behen me aktiv.
Puna eshte qe ata nuk jane te informuar se cfare ofron forumi dhe nuk dijne si te punojne.
Te uroj te ia kalosh sa me mire.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uni-prizren.albanianforum.net
vrifaj
Middle-Bachelor
Middle-Bachelor
avatar

Numri i postimeve : 120
Pikët e grumbulluara : 13623
Reputacioni : 17
Join date : 23/03/2011
Age : 27
Location : C:
Drejtimi : Informatik

MesazhTitulli: Re: - GASHI -   1st October 2011, 10:33

Përshendetje M.Gashi,kemi knaqësinë të ju kemi edhe juve këtu, shpresojmë se di t'ia kalojmë mirë së bashku.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Gashi
Super Master
Super Master
avatar

Numri i postimeve : 868
Pikët e grumbulluara : 13799
Reputacioni : 18
Join date : 26/09/2011
Age : 27
Location : Prizren
Drejtimi : Software Design

MesazhTitulli: Re: - GASHI -   1st October 2011, 13:21

Do te tregoj une si te njohin kete forumi, kur te fillojn ligjeratat do i pergadis disa fletushka e ti shperndajm, cfare thua?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët e grumbulluara : 15773
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 27
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Re: - GASHI -   1st October 2011, 14:25

Ide e mire...por do te mendojne se jemi te marre.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uni-prizren.albanianforum.net
Gashi
Super Master
Super Master
avatar

Numri i postimeve : 868
Pikët e grumbulluara : 13799
Reputacioni : 18
Join date : 26/09/2011
Age : 27
Location : Prizren
Drejtimi : Software Design

MesazhTitulli: Re: - GASHI -   1st October 2011, 22:58

Joo apsolut që jo!
Sepse studentet kan nevojë për një hapësirë ku ti ndihmojnë njëri tjetrit, ti bashkojnë njohurit, të bëjnë shoqëri të re, të marrin lajme të reja nga këtu që besoj që do jen të freskët dhe të shpejta.
Kan nevoj për këtë studentet, dhe besoj që do e presin shumë mirë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët e grumbulluara : 15773
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 27
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Re: - GASHI -   2nd October 2011, 08:07

Atehere do t'a zbatojme kete ide...

Jam i sigurt qe forumi do te kete shume anetare aktiv.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uni-prizren.albanianforum.net
Gashi
Super Master
Super Master
avatar

Numri i postimeve : 868
Pikët e grumbulluara : 13799
Reputacioni : 18
Join date : 26/09/2011
Age : 27
Location : Prizren
Drejtimi : Software Design

MesazhTitulli: Re: - GASHI -   2nd October 2011, 11:15

Normal që po! Por njëherë duhet të takohemi live ose të kontaktojmë përmes MSN,FCB a ku të duash rreth dizajnit Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët e grumbulluara : 15773
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 27
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Re: - GASHI -   2nd October 2011, 12:00

Ok, si te duash.

Me sa po shoh, dizajni nuk po ju pelqen.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uni-prizren.albanianforum.net
Gashi
Super Master
Super Master
avatar

Numri i postimeve : 868
Pikët e grumbulluara : 13799
Reputacioni : 18
Join date : 26/09/2011
Age : 27
Location : Prizren
Drejtimi : Software Design

MesazhTitulli: Re: - GASHI -   2nd October 2011, 12:08

Aspak
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: - GASHI -   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
- GASHI -
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» DISA ASPEKTE TË EPIKËS HISTORIKE NË KËNGËT POPULLORE SHQIPTARE
» AGIM GASHI:30 DHJETORI DITËLINDJA IME E DYTË
» Agim Gashi: Vaji i shqiptarit
» AGIM GASHI-ENI TI NDALIM LOTËT E VASHËS
» Kadri Tarelli: Dy Heronjtë e Kosovës Haki Taha dhe Bajram Gashi

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI :: Kategoria e njohjes me anëtarët :: Prezantimi i anëtarëve-
Kërce tek: