Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI
Pershendetje vizitor i nderuar

Forumi UPPZ eshte forum i kushtuar studenteve te Fakuktetit te Prizrenit, dhe ju sigurisht nuk jeni i regjistruar, ose ne qofte se jeni i regjistruar, atehere duhet te identifikoheni.

Per ta bere kete, klikoni ne njeren nga poshte.

Regjistrimi nuk ju merr kohe me shume se 30 sec.

Me respekt, staffi i UPPZ
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI

Viti Akademik 2017-2018
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Udhetim neper Shqiperi

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët e grumbulluara : 16203
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 27
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Udhetim neper Shqiperi   8th September 2011, 17:19

Unioni Studentor i UPPZprej dates 7 Tetor deri me daten 13 Tetor organizon nje Eksurzion ne Shqiperi.
Ne kete udhetim perfshihen Udhetimet neper qytetet kryesore te Shqiperis, si dhe qendrimi ne Durres.
Ne Qmim perfshihet Akomodimi ne hotelin Adriatik.

Qmimi do te jete rreth 80e.

Keto jane informatat qe kam tani per tani.
Por pergatiti prej tani se numri eshte i limituar vetem 100 studente.

Ne ditet ne Vijim do te mbahet nje mbledhje ne te cilen do te qartesohen te gjitha gjerat rreth ketij udhetimi.
Burimi: Administrim Biznesi - UPPZ (Facebook)

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uni-prizren.albanianforum.net
 
Udhetim neper Shqiperi
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Historia e lashtë
» Ku gjenden themelet e rilindjes sonë kombëtare
» Kuvendi i Shqipërisë nderon figurat e artit shqiptar në 100 vite
» Sa greke ka ne Shqiperi?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI :: Lajmet te Portali :: LAJMET E UPPz-së-
Kërce tek: