Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI
Pershendetje vizitor i nderuar

Forumi UPPZ eshte forum i kushtuar studenteve te Fakuktetit te Prizrenit, dhe ju sigurisht nuk jeni i regjistruar, ose ne qofte se jeni i regjistruar, atehere duhet te identifikoheni.

Per ta bere kete, klikoni ne njeren nga poshte.

Regjistrimi nuk ju merr kohe me shume se 30 sec.

Me respekt, staffi i UPPZ
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI

Viti Akademik 2017-2018
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Sot

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
ruvejda
Fillestar
Fillestar


Numri i postimeve : 51
Pikët e grumbulluara : 12464
Reputacioni : 0
Join date : 06/11/2011

MesazhTitulli: Re: Sot   14th November 2011, 18:02

hajr paq kujtim ( u bana hall ) hehehe


Sot happy nlidhje me dje ,e boring qe po duhet me msu :S
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët e grumbulluara : 15923
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 27
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Re: Sot   19th November 2011, 17:38

Hahahaha, me duket sikur gjuha shqipe eshte sulmuar nga shprehje angleze Rolling Eyes E mbaj mend sikur dikush me kishte kritikuar.Sot ne shtepi, pas dy javeve te plota....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uni-prizren.albanianforum.net
ruvejda
Fillestar
Fillestar


Numri i postimeve : 51
Pikët e grumbulluara : 12464
Reputacioni : 0
Join date : 06/11/2011

MesazhTitulli: Re: Sot   19th November 2011, 21:15

me kon trrin qashtu bohesh thot populli hehhe, edhe mu me mbet shprehi kjo menyr e te folurit prej ktij forumi


Sot ne shtepi, ne mesime e thelluar por aspak e koncentruar sepse shume e stresuar
.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët e grumbulluara : 15923
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 27
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Re: Sot   19th November 2011, 21:18

Hahahaha.... e vertet....si thote edhe ajo fjala tjeter e popullit: ate qe e qesh, e pervesh...
Po flas nga pervoja.... rreth fjalorit tim te qe disa fjale duke i perqeshur, ne ate kuptimin duke bere humor me ta, tani i kam perveshur.

Sot edhe une duke mesuar....thene me mire duke shkruar...dhe duke hulumtuar (in the internet)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uni-prizren.albanianforum.net
ruvejda
Fillestar
Fillestar


Numri i postimeve : 51
Pikët e grumbulluara : 12464
Reputacioni : 0
Join date : 06/11/2011

MesazhTitulli: Re: Sot   20th November 2011, 00:21

Kerkoj falje nese e ke marr si perqeshje kur tkam than per perzierjen e dy gjuheve ne te njejten kohe,mirepo nuk ka qen ky qellimi im,sepse edhe un e veproj po te njejten gje.Sot kaloj mesi i nates...nderroj data e un ende duke lexuar Sad
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët e grumbulluara : 15923
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 27
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Re: Sot   20th November 2011, 09:54

Hahahah... jo jo aspak nuk e kam marrur si perqeshje...mos u brengos.


Sot do te me duhet te mesoj, gati gjithe diten.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uni-prizren.albanianforum.net
ruvejda
Fillestar
Fillestar


Numri i postimeve : 51
Pikët e grumbulluara : 12464
Reputacioni : 0
Join date : 06/11/2011

MesazhTitulli: Re: Sot   6th December 2011, 20:48

Sot dite me shi, e merzitshme dhe nostalgjike po ashtu...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët e grumbulluara : 15923
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 27
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Re: Sot   10th December 2011, 16:44

Sot me ne fund ne shtepi, pas testit ne financa.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uni-prizren.albanianforum.net
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët e grumbulluara : 15923
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 27
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Re: Sot   31st December 2011, 16:06

Sot dita e fundit e vitit 2011
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uni-prizren.albanianforum.net
ruvejda
Fillestar
Fillestar


Numri i postimeve : 51
Pikët e grumbulluara : 12464
Reputacioni : 0
Join date : 06/11/2011

MesazhTitulli: Re: Sot   31st December 2011, 16:08

Sot duke u pregaditur per ti degjuar krismat e petardeve mu sikur armet gjate luftes.( te padurueshme)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Sot   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Sot
Mbrapsht në krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI :: Hapësirë e lirë :: Chit-chat-
Kërce tek: