Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI
Pershendetje vizitor i nderuar

Forumi UPPZ eshte forum i kushtuar studenteve te Fakuktetit te Prizrenit, dhe ju sigurisht nuk jeni i regjistruar, ose ne qofte se jeni i regjistruar, atehere duhet te identifikoheni.

Per ta bere kete, klikoni ne njeren nga poshte.

Regjistrimi nuk ju merr kohe me shume se 30 sec.

Me respekt, staffi i UPPZ
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI

Viti Akademik 2017-2018
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Studentet e UPZ-se trajnohen nga profesoret e Universitetit te Girones

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët e grumbulluara : 16218
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 27
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Studentet e UPZ-se trajnohen nga profesoret e Universitetit te Girones   14th May 2014, 15:24

STUDENTET E UPZ-SE TRAJNOHEN NGA PROFESORET E UNIVERSITETIT TE GIRONES

Në Universitetin e Prizrenit “Ukshin Hoti” është mbajtur një trajnim dy ditor për studentët e fakulteteve përkatëse. Më datë 13 dhe 14 Maj trajnimet u organizuan në zhvillim të karrierës, Metodat Hulumtuese, Aftësitë e Prezantimit dhe Shkrimi Akademik. Ndërsa trajnimet u mbajtën nga profesorët e Universitetit te Girones dhe WUS Kosova. Kjo seri e trajnimeve është mbajtur në kuadër të Projektit të TEMPUS-it. Menaxhmenti i Universitetit e vlerëson lartë mbajtjen e këtyre trajnimeve për studentët e UPZ-së, që do të kontribuojnë në formësimin e tyre akademik.

Prizren, më: 14.05.2014 REKTORATI


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uni-prizren.albanianforum.net
 
Studentet e UPZ-se trajnohen nga profesoret e Universitetit te Girones
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Rektori i Universitetit të Prishtinës, akuzat e Reçicës i quan çmenduri
» AGIM GASHI - KUR SULMON PROVESORI I UNIVERSITETIT
» Refik Hasani: Si mund ta konkretizojmë propozimin për themelimin e Universitetit publik në gjuhën shqipe

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI :: Lajmet te Portali :: LAJMET E UPPz-së-
Kërce tek: