Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI
Pershendetje vizitor i nderuar

Forumi UPPZ eshte forum i kushtuar studenteve te Fakuktetit te Prizrenit, dhe ju sigurisht nuk jeni i regjistruar, ose ne qofte se jeni i regjistruar, atehere duhet te identifikoheni.

Per ta bere kete, klikoni ne njeren nga poshte.

Regjistrimi nuk ju merr kohe me shume se 30 sec.

Me respekt, staffi i UPPZ
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI

Viti Akademik 2017-2018
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Rreth kushtit te ri

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët e grumbulluara : 16363
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 28
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Rreth kushtit te ri   1st September 2011, 18:45

Per asrye se shum student jane ankuar per Kushtin e ri qe eshte aprovuar Administrata e Universitetit,
Ftoheni qe te merrni pjese ne mbledhjen e Keshillit Studentor te Administrim Biznesit.
Mbledhja do te mbahet me daten 5 Shtator ne Ora 12 ne objektin e fakulltetit.
Temat e takimit do te jete:
Nenshkrimi i Peticionit rreth Kushtit,
Reformimi i Keshillit dhe
Tema te tjera.

Verejtje: Te gjithe ata persona qe jane te listuar ne Keshillin Studentor dhe nuk jane te pranishem ne mbledhje do te kete penalizime, qe mund te jene edhe largimi nga Keshilli.

Nga kryesia e keshillit

Doruntina Mustafa
Valmir Morina
Fikrete Kastrati
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uni-prizren.albanianforum.net
 
Rreth kushtit te ri
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Një orë mësimi në një shkollë të mesme amerikane, rreth krijimtarisë së shkrimtares Kozeta Zylo
» Kleriku arab: Toka nuk rrotullohet rreth diellit
» Anton Nikë Berisha: Rreth disa shkarjeve të dr. Shaban Sinanit për këngët tona kreshnike
» Përsiatje rreth romanit: "Një vit i brishtë" i shkrimtarit Halit Shamata

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI :: Lajmet te Portali :: LAJMET E UPPz-së-
Kërce tek: