Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI
Pershendetje vizitor i nderuar

Forumi UPPZ eshte forum i kushtuar studenteve te Fakuktetit te Prizrenit, dhe ju sigurisht nuk jeni i regjistruar, ose ne qofte se jeni i regjistruar, atehere duhet te identifikoheni.

Per ta bere kete, klikoni ne njeren nga poshte.

Regjistrimi nuk ju merr kohe me shume se 30 sec.

Me respekt, staffi i UPPZ
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI

Viti Akademik 2017-2018
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Njoftim per trajnim

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët e grumbulluara : 16218
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 27
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Njoftim per trajnim   6th May 2014, 20:47

NJOFTIM PËR TRAJNIM
AGJENDA
JAVA E TRETË E TRAJNIMIT PËR STUDENTË NË UNIVERSITET TË PRIZRENIT (aktiviteti 4.2)
Vendi: Universiteti Publik ‘Ukshin Hoti” Prizren
                                               Amfiteatri i Ri  (Fakulteti Ekonomik)
”Rruga e Shkronjave” nr.1
20000  Prizren- Republika e Kosovës

13 –14 Maj, 2014

   Me 13 Maj, 2014                      Pjesëmarrës: Studentët e Fakultetit Ekonomik/ Juridik/FSH Kompjuterike
   Me 14 Maj, 2014                      Pjesëmarrës: Studentët e Fakultetit të Edukimit/Fakulteti i Gjermanishtes

Trajnimet organizohen ne këto fusha:
Zhvillim i karrierës, Metodat Hulumtuese, Aftësite e Prezantimit dhe Shkrimi Akademik.
Trajnimet mbahen nga: Profesorët e University of Edinburgh, Chalmers University of Technology dhe WUS Kosova.
Grupi i studentëve të paraqitur  për këtë trajnim një ditor mund te formohet nga 30 deri 100.
Gjate trajnimit do të ketë përkthim profesional të njëkohshëm  (me kufje) për të gjithë  ata që nuk e flasin gjuhën angleze.

Ne fund të ditës studentët do të marrin nga një Certifikatë për pjesëmarrje.

Të interesuarit mund  të paraqiten te Koordinatori në zyrën e shërbimit për përkrahje të studentëve (projekti TEMPUS)  kati II dhoma 204/205.
Afati i paraqitjes së studentëve sipas grupeve përkatëse të lartcekura është  2 Maj 2014  çdo ditë nga ora 8:00 deri 15:00.  
Personi përgjegjës për regjistrim të interesuarve dhe informata të mëtutjeshme rreth këtij trajnimi:


Rektorati
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uni-prizren.albanianforum.net
 
Njoftim per trajnim
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Qendra Ndërkombëtare e Kulturës “Arbnori”: Njoftim për Shtyp
» Kristaq Shabani:Njoftim për libër të ri-Syriha Ademovi-Drita, syri i shpirtit
» "Lidhja qeparotase dhe miqte e saj"-NJOFTIM

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI :: Lajmet te Portali :: LAJMET E UPPz-së-
Kërce tek: