Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI
Pershendetje vizitor i nderuar

Forumi UPPZ eshte forum i kushtuar studenteve te Fakuktetit te Prizrenit, dhe ju sigurisht nuk jeni i regjistruar, ose ne qofte se jeni i regjistruar, atehere duhet te identifikoheni.

Per ta bere kete, klikoni ne njeren nga poshte.

Regjistrimi nuk ju merr kohe me shume se 30 sec.

Me respekt, staffi i UPPZ
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI

Viti Akademik 2017-2018
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Afati i shtatorit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët e grumbulluara : 16218
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 27
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Afati i shtatorit   19th August 2012, 17:23

Universiteti i Prizrenit
University of Prizren
Afati i shtatorit

1. Paraqitja e provimeve behet nga 27-31 gusht
2. Mbajtja e provimeve behet nga 5 - 29 shtator

Secili mesimedhenes pas prezantimit te rezultateve te provimit duhet qe studenteve t'i japin afat 48 ore pranim ose refuzim te notes.


Rektorati

Prorektori
Prof.Dr. Behxhet Mustafa
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uni-prizren.albanianforum.net
 
Afati i shtatorit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Fjalimi i Dr.Ibrahim Rugovës në një vjetorin e tragjedisë së 11 Shtatorit

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI :: Lajmet te Portali :: LAJMET E UPPz-së-
Kërce tek: