Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI
Pershendetje vizitor i nderuar

Forumi UPPZ eshte forum i kushtuar studenteve te Fakuktetit te Prizrenit, dhe ju sigurisht nuk jeni i regjistruar, ose ne qofte se jeni i regjistruar, atehere duhet te identifikoheni.

Per ta bere kete, klikoni ne njeren nga poshte.

Regjistrimi nuk ju merr kohe me shume se 30 sec.

Me respekt, staffi i UPPZ
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI

Viti Akademik 2017-2018
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Bursa për studime të doktoraturës dh post-doktoraturës

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët e grumbulluara : 15478
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 27
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Bursa për studime të doktoraturës dh post-doktoraturës   2nd August 2012, 15:43

Bursa për studime të doktoraturës dh post-doktoraturës

Më poshtë mund të gjeni dokumentet përkatëse për programin e bursave për doktoraturë dhe post-doktoraturë që realizohet në kuadër te marrëveshjes së bashkëpunimit ndërmjet MASHT dhe Agjencionit Austriak për Zhvillim (ADA), Bursa u dedikohet kandidatëve te cilët janë pjesë e Universiteteve Publike në Kosovë.

Materialet përkatëse mund t'i shkarkoni këtu:

Prizren, 30.07.2012
APLIKO ONLINE

(Duhet te jesh i regjistruar, per te klikuar ketu)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uni-prizren.albanianforum.net
 
Bursa për studime të doktoraturës dh post-doktoraturës
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Hilmi Saraçi: Masakra serbe në Studime të Poshtme (Martiraj) 1998-1999

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI :: Lajmet te Portali :: LAJMET E UPPz-së-
Kërce tek: