Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI
Pershendetje vizitor i nderuar

Forumi UPPZ eshte forum i kushtuar studenteve te Fakuktetit te Prizrenit, dhe ju sigurisht nuk jeni i regjistruar, ose ne qofte se jeni i regjistruar, atehere duhet te identifikoheni.

Per ta bere kete, klikoni ne njeren nga poshte.

Regjistrimi nuk ju merr kohe me shume se 30 sec.

Me respekt, staffi i UPPZ
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI

Viti Akademik 2017-2018
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

  Universiteti i Prizrenit organizon ushtrime trajnuese për maturantët për përgatitjen e provimit pranues

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët e grumbulluara : 16218
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 27
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Universiteti i Prizrenit organizon ushtrime trajnuese për maturantët për përgatitjen e provimit pranues   3rd June 2012, 17:12


Universiteti i Prizrenit organizon ushtrime trajnuese për maturantët për përgatitjen e provimit pranuesUshtrimet trajnuese do të mbahen në lokalet e UPZ-së gjatë muajit Qershor në bazë të orarit që do të publikohet ndërkohë.

Maturantët e interesuar për ndjekjen e këtyre ushtrimeve trajnuese duhet të paraqiten për regjistrim në UPZ në zyrën nr. 17 prej 27.05.2012 deri më 08.06.2012 nga ora 9:00 – 15:00.

Maturantët me dokumentacion zyrtar të dëshmuar nga institucionet shtetërore-MPMS-ja, se janë anëtar të familjeve të ngushta nga radhët e kategorive të dala nga lufta, do të lirohen nga pagesa e trajnimit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uni-prizren.albanianforum.net
 
Universiteti i Prizrenit organizon ushtrime trajnuese për maturantët për përgatitjen e provimit pranues
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Universiteti i Bolonjes dhe partizanët me gjysëm opinge
» Flori Bruqi: Ikona e gazetarisë kosovare, Ramiz Kelmendi

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI :: Lajmet te Portali :: LAJMET E UPPz-së-
Kërce tek: