Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI
Pershendetje vizitor i nderuar

Forumi UPPZ eshte forum i kushtuar studenteve te Fakuktetit te Prizrenit, dhe ju sigurisht nuk jeni i regjistruar, ose ne qofte se jeni i regjistruar, atehere duhet te identifikoheni.

Per ta bere kete, klikoni ne njeren nga poshte.

Regjistrimi nuk ju merr kohe me shume se 30 sec.

Me respekt, staffi i UPPZ
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI

Viti Akademik 2017-2018
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 NË UNIVERSITETIN E PRIZRENIT PËRUROHET KABINETI I RI I INFORMATIKËS

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët e grumbulluara : 16203
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 27
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: NË UNIVERSITETIN E PRIZRENIT PËRUROHET KABINETI I RI I INFORMATIKËS   23rd March 2012, 21:18

NË UNIVERSITETIN E PRIZRENIT PËRUROHET KABINETI I RI I INFORMATIKËSUniversitetit të Prizrenit i është shtuar edhe me një kabinet i ri i informatikës, prej 15 kompjuterëve dhe pajisjeve përcjellëse. Pajisjet për këtë kabinet janë donacion nga IOM ( International Organization for Migration). Përurimin e këtij kabineti e ka bërë u. d. sekretari i përgjithshëm i Universitetit të Prizrenit, Adem Sallauka dhe përfaqësuesi i IOM-it, Neron Halkollari.

U. d. Sekretari i Përgjithshëm i UPZ-së, Adem Sallauka, e ka falënderuar IOM-in për këtë donacion, dhe ka vlerësuar se është shumë i rëndësishëm për studentët e Universitetit të Prizrenit.

Përfaqësuesi i IOM-it ka shpreh kënaqësinë e tij që i është dhënë rasti dhe mundësia për ta ndihmuar Universitetin e Prizrenit dhe ka shpreh besimin e tij se IOM edhe në të ardhmen do të bashkëpunoj me këtë universitet.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uni-prizren.albanianforum.net
 
NË UNIVERSITETIN E PRIZRENIT PËRUROHET KABINETI I RI I INFORMATIKËS
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI :: Kategoria e njohjes me anëtarët :: Universiteti i Prizrenit-
Kërce tek: