Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI
Pershendetje vizitor i nderuar

Forumi UPPZ eshte forum i kushtuar studenteve te Fakuktetit te Prizrenit, dhe ju sigurisht nuk jeni i regjistruar, ose ne qofte se jeni i regjistruar, atehere duhet te identifikoheni.

Per ta bere kete, klikoni ne njeren nga poshte.

Regjistrimi nuk ju merr kohe me shume se 30 sec.

Me respekt, staffi i UPPZ
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI

Viti Akademik 2017-2018
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Udhetim nje ditor ne Tirane

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët e grumbulluara : 16203
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 27
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Udhetim nje ditor ne Tirane   4th March 2012, 20:31

Njoftim :
Me daten 11.03.2012 ( E diele ) organizohet vizite nje ditore ne qytetin e Tiranes, po ashtu do ta vizitohet edhe qendra tregtare me e madhe ne ballkan "Teg".
Pagesa per ket udhetim kushton 12 euro .

Te interesuarit munden te konaktojne me :
... Venhar Qafleshi Tel: 044-615-100

Elvudin Krasniqi Tel : 044-515-326

Verejtje : Te interesuarit te lajmrohen sa me shpejt sepse numri eshte i limituar.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uni-prizren.albanianforum.net
 
Udhetim nje ditor ne Tirane
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Avni Rustemi ne syte e Eqerem bej Vlores
» Albert Zholi:Promovohen ne Tirane dy libra te Kozeta Zylos‏

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI :: Lajmet te Portali :: LAJMET E UPPz-së-
Kërce tek: