Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI
Pershendetje vizitor i nderuar

Forumi UPPZ eshte forum i kushtuar studenteve te Fakuktetit te Prizrenit, dhe ju sigurisht nuk jeni i regjistruar, ose ne qofte se jeni i regjistruar, atehere duhet te identifikoheni.

Per ta bere kete, klikoni ne njeren nga poshte.

Regjistrimi nuk ju merr kohe me shume se 30 sec.

Me respekt, staffi i UPPZ
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI

Viti Akademik 2017-2018
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Njoftim për regjistrimin e semestrit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët e grumbulluara : 15478
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 27
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Njoftim për regjistrimin e semestrit   16th February 2012, 18:03


Njoftim për regjistrimin e semestritNjoftim për regjistrimin e semestrit

Njoftohen studentët e Vitit të Dytë se dorëzimi i indeksave, vërtetimi i Semestrit të Tretë dhe regjistrimi i Semestrit të Katërt do të bëhet nga data 20.02.2012 deri më 24.02.2012.

Për regjistrimin e Semestrit të Katërt duhet të dorëzohet fletëparaqitja dhe fletëpagesa prej 50 euro.

Fletëparaqitjen dhe fletëpagesën mund ta merrni në Zyrën nr. 6 ndërsa duhet dorëzuar në Zyrën. Nr. 5.

Studentët që ende nuk i kanë blerë indeksat, atë mund ta bëjnë në Zyrën nr. 17.

Studentët e Vitit të Parë vërtetimin e Semestrit të Parë dhe regjistrimin e Semestrit të Dytë mund ta bëjnë nga data 27.02.2012 deri më 02.03.2012.15.02.2012 Zyra për shërbime të studentëve Prizren
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uni-prizren.albanianforum.net
 
Njoftim për regjistrimin e semestrit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Qendra Ndërkombëtare e Kulturës “Arbnori”: Njoftim për Shtyp
» Kristaq Shabani:Njoftim për libër të ri-Syriha Ademovi-Drita, syri i shpirtit
» "Lidhja qeparotase dhe miqte e saj"-NJOFTIM

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI :: Lajmet te Portali :: LAJMET E UPPz-së-
Kërce tek: