Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI
Pershendetje vizitor i nderuar

Forumi UPPZ eshte forum i kushtuar studenteve te Fakuktetit te Prizrenit, dhe ju sigurisht nuk jeni i regjistruar, ose ne qofte se jeni i regjistruar, atehere duhet te identifikoheni.

Per ta bere kete, klikoni ne njeren nga poshte.

Regjistrimi nuk ju merr kohe me shume se 30 sec.

Me respekt, staffi i UPPZ
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI

Viti Akademik 2017-2018
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Njoftim per afatin e janarit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët e grumbulluara : 16363
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 28
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Njoftim per afatin e janarit   8th January 2012, 10:54

NJOFTIM PËR AFATIN E JANARITNJOFTIM PËR AFATIN E JANARITPushimi semestral do të jetë nga data 15. 1. 2012 deri më 15. 2. 2012.

Provimet e Afatit të Janarit do të mbahen prej datës 16.1.2012 deri më 15.2.2012.

Paraqitja e provimeve do të bëhet nga data 10.1. 2012 deri më 13. 1. 2012.

VËREJTJE: Nuk lejohet paraqitje e provimeve të vitit vijues nëse nuk është likuiduar viti paraprak i studimeve. Nuk lejohet paraqitja e provimeve pas afatit të sipër cekur.Prizren, 5.1.2012 REKTORATI
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uni-prizren.albanianforum.net
 
Njoftim per afatin e janarit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Qendra Ndërkombëtare e Kulturës “Arbnori”: Njoftim për Shtyp
» Kristaq Shabani:Njoftim për libër të ri-Syriha Ademovi-Drita, syri i shpirtit
» "Lidhja qeparotase dhe miqte e saj"-NJOFTIM

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI :: Lajmet te Portali :: LAJMET E UPPz-së-
Kërce tek: