Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI
Pershendetje vizitor i nderuar

Forumi UPPZ eshte forum i kushtuar studenteve te Fakuktetit te Prizrenit, dhe ju sigurisht nuk jeni i regjistruar, ose ne qofte se jeni i regjistruar, atehere duhet te identifikoheni.

Per ta bere kete, klikoni ne njeren nga poshte.

Regjistrimi nuk ju merr kohe me shume se 30 sec.

Me respekt, staffi i UPPZ
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI

Viti Akademik 2017-2018
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Nëna 240 kg, lind foshnje 6 kg

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët e grumbulluara : 15598
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 27
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Nëna 240 kg, lind foshnje 6 kg   27th November 2011, 19:10

Nëna 240 kg, lind foshnje 6 kg
Berlin, 25 nëntor - Lindje rekord ditën e sotme në Berlin, ku një nënë
obeze ka sjellë në jetë një fëmijë me peshë 6 kilogramë, pa iu
nënshtruar operacionit cezarian.

Sipas spitalit ku lindi vogëlushi, bëhet fjalë për fëmijën më të shëndoshë të ardhur në jetë në gjithë Gjermaninë.

Disa media gjermane shkruajnë se fëmija është cilësuar si më “i rëndi” në gjithë historinë e vendit, transmeton Noa.

Fëmija
“më i rëndë” lindi nga një grua që peshon 240 kilogramë dhe numrat e
rëndësishëm e të veçantë nuk kanë fund për këtë familje, pasi vogëlushi
ka aktualisht 13 motra e vëllezër.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uni-prizren.albanianforum.net
 
Nëna 240 kg, lind foshnje 6 kg
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Po ta jap jetën me pushkë në duar më duket porsi të lind për herë të dytë thoshte Deshmori i UçK –Së Kolë N.Mirdita

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI :: Hapësirë e lirë :: Kuriozitete-
Kërce tek: