Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI
Pershendetje vizitor i nderuar

Forumi UPPZ eshte forum i kushtuar studenteve te Fakuktetit te Prizrenit, dhe ju sigurisht nuk jeni i regjistruar, ose ne qofte se jeni i regjistruar, atehere duhet te identifikoheni.

Per ta bere kete, klikoni ne njeren nga poshte.

Regjistrimi nuk ju merr kohe me shume se 30 sec.

Me respekt, staffi i UPPZ
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI

Viti Akademik 2017-2018
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Macja luan bejsboll me miun

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët e grumbulluara : 15598
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 27
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Macja luan bejsboll me miun   27th November 2011, 18:59

Macja luan bejsboll me miun


Historitë e maceve me minjtë janë të vjetra sa edhe vetë krijesat, por
ndërsa dikur minjtë ishin një burim kryesor ushqimi, sot ata përdoren
edhe për aktivitete të tjera.

Një mace e tejngopur shtëpiake,
tregoi të gjithë talentin e saj në spotin e bejsbollit, ndërsa zbuloi
papritmas një mi në një park të Nevadës, në SHBA, transmeton TCH.

Pronari
i saj, i pajisur me një aparat fotografik në atë moment, kreu disa foto
të jashtëzakonshme, të reflekseve dhe shkathtësisë së papritur që
tregoi macja e tij “e dembelosur” në rikthimin në natyrë.

Midis gjesteve të pabesueshme, ai kur macja kapi me një putër miun dhe e qëlloi me tjetrën, duke flakur në ajër për disa metra.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uni-prizren.albanianforum.net
 
Macja luan bejsboll me miun
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Luan Çipi:Arlinda
» Duro Mustafaj: Për të qarë dhe për të qeshur - një libër i ri i Luan Çipit
» Një përshëndetje për Kozeta Zylon nga Luan Cipi‏

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI :: Hapësirë e lirë :: Kuriozitete-
Kërce tek: