Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI
Pershendetje vizitor i nderuar

Forumi UPPZ eshte forum i kushtuar studenteve te Fakuktetit te Prizrenit, dhe ju sigurisht nuk jeni i regjistruar, ose ne qofte se jeni i regjistruar, atehere duhet te identifikoheni.

Per ta bere kete, klikoni ne njeren nga poshte.

Regjistrimi nuk ju merr kohe me shume se 30 sec.

Me respekt, staffi i UPPZ
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI

Viti Akademik 2017-2018
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Jashtëtokësori i vdekur në Siberi!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët e grumbulluara : 15598
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 27
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Jashtëtokësori i vdekur në Siberi!   27th November 2011, 18:54

Jashtëtokësori i vdekur në Siberi!
Moskë, 17 nëntor – Nëse jashtëtokësorët (alienët) vërtetë kanë aterruar
në Tokë, duket sikur destinacioni i parë i tyre do të jetë Rusia. Pas
shumë pohimeve se jashtëtokësorët paraqiten në Siberi, deklarata e
fundit vjen nga një ruse, e cila thotë se gjatë dy vjetëve të fundit e
ka ruajtur në frigorifer trupin e një jashtëtokësori.

Marta
Jegorova ka ruajtur dy vjet në frigorifer një turp misterioz, të cilin e
ka fotografuar për të dëshmuar ekzistimin e tij, publikoi tabloidi
britanik Daily Mail.

Turpi është marrë nga një vend afër shtëpisë
së saj, ku në vitin 2009 kishte ndodhur përplasja e një mjeti fluturues
të paidentifikuar në qytetin rus Petrozavodsk, transmeton gazeta
boshnjake Vijesti.

Jegorova shtoi se atëherë i është afruar
mbeturinave të përplasjes, që ishin jashtëzakonisht të nxehta dhe ka
gjetur jashtëtokësorin e vdekur.

Para disa ditëve dy meshkuj ia kanë marrë trupin e jashtëtokësorit për shkak të hetimit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uni-prizren.albanianforum.net
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët e grumbulluara : 15598
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 27
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Re: Jashtëtokësori i vdekur në Siberi!   27th November 2011, 18:55

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uni-prizren.albanianforum.net
 
Jashtëtokësori i vdekur në Siberi!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Mbi 1 mijë të vdekur nga tërmeti dhe tsunami në Japoni
» Greqi, përleshje mes shqiptarëve dhe pakistanezëve në burgun e Koridhalosë, dy të vdekur dhe 21 të plagosur
» Ç'ndodh me profilet ne Facebook pasi te keni vdekur?
» Si Dr.Mark Mirashi e solli në jetë pacientin e vdekur
» Përparim Hysi:Të ketë vdekur,Migjeni?!...Migjenit në 100-vjetorin e lindjes

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI :: Hapësirë e lirë :: Kuriozitete-
Kërce tek: