Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI
Pershendetje vizitor i nderuar

Forumi UPPZ eshte forum i kushtuar studenteve te Fakuktetit te Prizrenit, dhe ju sigurisht nuk jeni i regjistruar, ose ne qofte se jeni i regjistruar, atehere duhet te identifikoheni.

Per ta bere kete, klikoni ne njeren nga poshte.

Regjistrimi nuk ju merr kohe me shume se 30 sec.

Me respekt, staffi i UPPZ
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI

Viti Akademik 2017-2018
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Testet nnga data 28 nentor - 3 nentor - Viti 2

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët e grumbulluara : 15478
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 27
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Testet nnga data 28 nentor - 3 nentor - Viti 2   27th November 2011, 15:08

Kete jave, do te mbahen keto teste:

Mikroekonomi - Florije Govori

Analiza e pasqyrave financiare - Veli Lecaj

Financa - Arian Meta.


Profesoresha Govori do t'i ndaj grupet, dhe pritet sipas grupeve do te filloje nga e merkura.

Veli Lecaj ora: 10:00 , 12:00, 14:00 varesisht qysh i keni ndjek ligjeratat

Te shtunen Arian Meta ( Financa ) ora 10:00 , 12:00, 14:00 varesisht qysh i keni ndjek ligjeratat.Kurse gjate kesaj jave, te profesoresha:

Nerimane Bajraktari - Analiza e pasqyrave financiare dhe Menaxhimi i Projekteve, do te kete debat

dhe datat e testeve do te caktohen ne marreveshje me studentet.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uni-prizren.albanianforum.net
 
Testet nnga data 28 nentor - 3 nentor - Viti 2
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Suzana Kuqi: Dhuratat e këtij viti
» Art kulturë dhe poezi kushtuar 34 vjetorit të demonstratave të viti 1981

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI :: Drejtimet Bachelor :: Administrim Biznesi :: Lajmet e Administrim Biznesit-
Kërce tek: