Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI
Përshëndetje vizitor i nderuar,

Forumi uni-prizren është forum i kushtuar studentëve të Universitetit të Prizrenit. Ju nuk jeni i regjistruar ose nuk jeni identifikuar në forum. Ju lutem identifikoheni ose regjistroheni duke klikuar si më poshtë.

Me respekt, stafi i forumit të Universitetit të Prizrenit
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI

Viti Akademik 2018-2019
 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  Events  PublicationsPublications  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Rektorati

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët : 16513
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 28
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Rektorati   19th August 2011, 10:50

Rektorati


 

Dr. phil. Enver Sopjani

u.d.Rektor/Rector

Email: enver.sopjani@uni-prizren.comDr. Tomor Elezkurtaj

Prorektor për Infrastrukturë dhe Bashkëpunim Ndërkombëtar /

Prorector for Infrastructure and International Relationships


Edituar për herë të fundit nga Admin në 11th May 2014, 15:52, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uni-prizren.albanianforum.net
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët : 16513
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 28
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Re: Rektorati   24th September 2011, 20:12

Rektorati
Prof. Dr. Enver Sopjani

u. d. Rektor/Rector
Asistentja e Rektorit:

Blerta Hajra

Email: rektorati@uni-prizren.com

Tel. 029-232-140
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uni-prizren.albanianforum.net
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët : 16513
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 28
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Re: Rektorati   7th October 2011, 19:17

Per te treten here:


Rektorati

Prof. Dr. Mazllum Baraliu

Rektor/RectorAsistentja e Rektorit:

Blerta Hajra

Email: rektorati@uni-prizren.com

Tel. 029-232-140

Dr. Tomor Elezkurtaj

Prorektor për infrastrukturë dhe bashkëpunim ndërkombëtar /

Prorector for Infrastructure and International Relationships
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uni-prizren.albanianforum.net
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët : 16513
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 28
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Re: Rektorati   11th May 2014, 15:48

REKTORATI

Prof. Dr. Zahadin Shemsidini - u. d. REKTOR

Prof. Dr. Nuran Malta - u. d. Prorektore

Prof. Dr. Bekim Berisha u. d. Prorektor

Prof. Dr. Fahredin Shabani u. d. Prorektor

Blerta Hajra - Asistente Administrative në Zyrën e Rektorit
Kontakti
Adresa: ”Rruga e Shkronjave” nr.1
20000 Prizren
Republika e Kosovës
Tel: 029/232-140
email: rektorati@uni-prizren.com
(Rektorati)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uni-prizren.albanianforum.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Rektorati   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Rektorati
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI :: Kategoria e njohjes me anëtarët :: Universiteti i Prizrenit-
Kërce tek: