Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI
Pershendetje vizitor i nderuar

Forumi UPPZ eshte forum i kushtuar studenteve te Fakuktetit te Prizrenit, dhe ju sigurisht nuk jeni i regjistruar, ose ne qofte se jeni i regjistruar, atehere duhet te identifikoheni.

Per ta bere kete, klikoni ne njeren nga poshte.

Regjistrimi nuk ju merr kohe me shume se 30 sec.

Me respekt, staffi i UPPZ
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI

Viti Akademik 2017-2018
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Rregulli per te reklamuar

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët e grumbulluara : 16218
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 27
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Rregulli per te reklamuar   19th August 2011, 10:39

Pershendetje te nderuar anetare.

Per te reklamuar nje webpage ne forum, duhet qe te ndiqen disa rregulla:

- Ju nuk keni te drejte te reklamoni webfaqet tuaja personale
- Lejohet reklamimi i atyre webfaqe qe permbajne informacione dhe materiale rreth studimeve dhe qe studentet mund te kene nevoje
- Per te reklamuar nje forum tjeter te nje Universiteti tjeter, duhet qe edhe ne forumin ne fjale, te ekzistojne linku i forumit tone - d.m.th te lidhet miqesi me nje forum te jashtem.
- Per te reklamuar nje webfaqe, mund te sjellni nje logo, ose nje foto te webfaqes, por nuk duhet te jete e madhesise se madhe
- Per te reklamuar nje webfaqe, nuk keni te drejte qe te sjellni video reklamuese
- Reklamat nuk duhet te jene me qellimi perfitimi personal, si p.sh. ka webfaqe apo forume qe fitojne credits.
- Ndalohet reklamimi i webfaqeve te botes muzikore, te aktrimit dhe te tjera te ngjajshme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uni-prizren.albanianforum.net
 
Rregulli per te reklamuar
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI :: Working :: Marketing & Reklama-
Kërce tek: