Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI
Pershendetje vizitor i nderuar

Forumi UPPZ eshte forum i kushtuar studenteve te Fakuktetit te Prizrenit, dhe ju sigurisht nuk jeni i regjistruar, ose ne qofte se jeni i regjistruar, atehere duhet te identifikoheni.

Per ta bere kete, klikoni ne njeren nga poshte.

Regjistrimi nuk ju merr kohe me shume se 30 sec.

Me respekt, staffi i UPPZ
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI

Viti Akademik 2017-2018
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Probleme me nota - Viti 2

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët e grumbulluara : 16203
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 27
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Probleme me nota - Viti 2   12th November 2011, 20:33

Kolege te nderuar... tani ka plasur problemi tjeter.

Shume nga studentet e vitit te dyte, nuk i kane disa nota nga disa lende, nuk gjenden fare ne administrate...

Keta studente duhet te komunikojne me profesoret perkates per lenden ku u mungon nota.

Shpresojme qe gjerat te bien ne vend te vetin.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uni-prizren.albanianforum.net
 
Probleme me nota - Viti 2
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Suzana Kuqi: Dhuratat e këtij viti
» Art kulturë dhe poezi kushtuar 34 vjetorit të demonstratave të viti 1981

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI :: Hapësirë e lirë :: Chit-chat-
Kërce tek: