Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI
Pershendetje vizitor i nderuar

Forumi UPPZ eshte forum i kushtuar studenteve te Fakuktetit te Prizrenit, dhe ju sigurisht nuk jeni i regjistruar, ose ne qofte se jeni i regjistruar, atehere duhet te identifikoheni.

Per ta bere kete, klikoni ne njeren nga poshte.

Regjistrimi nuk ju merr kohe me shume se 30 sec.

Me respekt, staffi i UPPZ
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI

Viti Akademik 2017-2018
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Njoftim për regjistrim të studentëve të pranuar në afatin e dytë plotësues

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët e grumbulluara : 16218
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 27
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Njoftim për regjistrim të studentëve të pranuar në afatin e dytë plotësues   6th November 2011, 10:06

Njoftim për regjistrim të studentëve të pranuar në afatin e dytë plotësues

Njoftohen të gjithë studentët që janë pranuar në afatin e dytë plotësues në Universitetin e Prizrenit se regjistrimi do të bëhet që nga 03.11.2011 deri më 10.11.2011.Për regjistrim kërkohet fletëpagesa prej 50 Euro dhe tre fotografi.

Rektorati 03.11.2011
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uni-prizren.albanianforum.net
 
Njoftim për regjistrim të studentëve të pranuar në afatin e dytë plotësues
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Qendra Ndërkombëtare e Kulturës “Arbnori”: Njoftim për Shtyp
» Azem Hajdari
» Kristaq Shabani:Njoftim për libër të ri-Syriha Ademovi-Drita, syri i shpirtit
» "Lidhja qeparotase dhe miqte e saj"-NJOFTIM
» Valon Kurtishi: Regjistrim i popullsisë apo manipulim antishqiptar?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI :: Lajmet te Portali :: LAJMET E UPPz-së-
Kërce tek: