Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI
Pershendetje vizitor i nderuar

Forumi UPPZ eshte forum i kushtuar studenteve te Fakuktetit te Prizrenit, dhe ju sigurisht nuk jeni i regjistruar, ose ne qofte se jeni i regjistruar, atehere duhet te identifikoheni.

Per ta bere kete, klikoni ne njeren nga poshte.

Regjistrimi nuk ju merr kohe me shume se 30 sec.

Me respekt, staffi i UPPZ
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI

Viti Akademik 2017-2018
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Forumi UPPZ

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët e grumbulluara : 16218
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 27
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Forumi UPPZ   19th August 2011, 10:26

Forumi i Universitetit te Prizrenit, eshte forum i hapur per te gjithe studentet e ketij Universiteti.
Ne kete forum, studentet kane mundesi te njihen ne hollesi me ceshtje qe ata i preokupojne dhe te flasin per tema te ndryshme.
Ne forum, sillen lajmet me te reja nga Universiteti dhe perveq kesaj ne forum mund te behen shpallje te ndryshme si p.sh. publikimi i rezultateve te provimeve.
Studentet kane mundesine te postojne ligjeratat, teskte, libra dhe materiale te ndryshme dhe po ashtu ata mund t'i kerkojne, ne rast nevoje.
Forumi u ofron mundesine qe te njihen sa me afer me njeri-tjetrin dhe ne kete menyre te shkembejne ndihme.
Ne forum, mund te hapen tema te ndryshme nga studentet dhe te komentohet rreth tyre.
Po ashtu forumi, pranon edhe mysafire jashte Universitetit.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uni-prizren.albanianforum.net
 
Forumi UPPZ
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Ramiz Dërmaku: Kadri Mani - Personaliteti me rëndësi kombëtare
» Forumi i Rinise i Lidhjes Demokratike te Kosoves (Faqja Zyrtare)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI :: Kategoria e njohjes me anëtarët :: Lajmet rreth forumit te UPPz-së-
Kërce tek: