Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI
Pershendetje vizitor i nderuar

Forumi UPPZ eshte forum i kushtuar studenteve te Fakuktetit te Prizrenit, dhe ju sigurisht nuk jeni i regjistruar, ose ne qofte se jeni i regjistruar, atehere duhet te identifikoheni.

Per ta bere kete, klikoni ne njeren nga poshte.

Regjistrimi nuk ju merr kohe me shume se 30 sec.

Me respekt, staffi i UPPZ
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI

Viti Akademik 2017-2018
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Sipermarrjet e investimeve kolektive ne letrat me vlere

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët e grumbulluara : 16363
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 28
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Sipermarrjet e investimeve kolektive ne letrat me vlere   22nd October 2011, 21:15

Sipermarrjet e investimeve kolektive ne letrat me vlere

Shkarkoni kete dokument ne Word, 2003


Per t'a shkarkuar kete dokument, ju duhet te jeni te regjistruar.
Attachments
fondet1.doc
You don't have permission to download attachments.
(73 Kb) Downloaded 1 times
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uni-prizren.albanianforum.net
 
Sipermarrjet e investimeve kolektive ne letrat me vlere
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Behar Gjoka: Skënderbeu, Simboli dhe miti i tij në letrat shqipe
» Arbnori, letrat e burgut - Ju rrëfej spiunët e dënimin e dytë

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI :: Drejtimet Bachelor :: Administrim Biznesi-
Kërce tek: