Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI
Pershendetje vizitor i nderuar

Forumi UPPZ eshte forum i kushtuar studenteve te Fakuktetit te Prizrenit, dhe ju sigurisht nuk jeni i regjistruar, ose ne qofte se jeni i regjistruar, atehere duhet te identifikoheni.

Per ta bere kete, klikoni ne njeren nga poshte.

Regjistrimi nuk ju merr kohe me shume se 30 sec.

Me respekt, staffi i UPPZ
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI

Viti Akademik 2017-2018
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 A konsumoni duhan?

Shko poshtë 

A e pini duhanin?
Po
20%
 20% [ 1 ]
Jo
80%
 80% [ 4 ]
Ndonjehere
0%
 0% [ 0 ]
Rralle
0%
 0% [ 0 ]
Totali i votave : 5
 

AutoriMesazh
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët e grumbulluara : 16363
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 28
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: A konsumoni duhan?   21st October 2011, 20:55

A e pini duhanin?


Nje teme e mire per studentet....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uni-prizren.albanianforum.net
vrifaj
Middle-Bachelor
Middle-Bachelor
avatar

Numri i postimeve : 120
Pikët e grumbulluara : 14213
Reputacioni : 17
Join date : 23/03/2011
Age : 27
Location : C:
Drejtimi : Informatik

MesazhTitulli: Re: A konsumoni duhan?   21st October 2011, 23:30

Fatmirësishtë Jo, kam përshtypjen se PO do të jetë më e votuar lol
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Gashi
Super Master
Super Master
avatar

Numri i postimeve : 868
Pikët e grumbulluara : 14389
Reputacioni : 18
Join date : 26/09/2011
Age : 27
Location : Prizren
Drejtimi : Software Design

MesazhTitulli: Re: A konsumoni duhan?   22nd October 2011, 17:00

PO
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët e grumbulluara : 16363
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 28
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Re: A konsumoni duhan?   22nd October 2011, 17:32

Wow Gashi e pi duhanin???!!


Une nuk e pi, hate it.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uni-prizren.albanianforum.net
vrifaj
Middle-Bachelor
Middle-Bachelor
avatar

Numri i postimeve : 120
Pikët e grumbulluara : 14213
Reputacioni : 17
Join date : 23/03/2011
Age : 27
Location : C:
Drejtimi : Informatik

MesazhTitulli: Re: A konsumoni duhan?   22nd October 2011, 18:53

Nuk është çudi apo jo!

Aq shumë kam filluar ta urrejë duhanin, sa qe ndonjëher personalisht që më pengon kaq shumë, kam përshtypjen se i urrejngapak edhe njerzit me duhan Very Happy - mos u prekni
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Florentina
Student i ri
Student i ri


Numri i postimeve : 4
Pikët e grumbulluara : 12966
Reputacioni : 0
Join date : 13/10/2011
Age : 28
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Re: A konsumoni duhan?   5th November 2011, 10:50

Joo...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: A konsumoni duhan?   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
A konsumoni duhan?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI :: Hapësirë e lirë :: Sondazhe dhe votime-
Kërce tek: