Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI
Pershendetje vizitor i nderuar

Forumi UPPZ eshte forum i kushtuar studenteve te Fakuktetit te Prizrenit, dhe ju sigurisht nuk jeni i regjistruar, ose ne qofte se jeni i regjistruar, atehere duhet te identifikoheni.

Per ta bere kete, klikoni ne njeren nga poshte.

Regjistrimi nuk ju merr kohe me shume se 30 sec.

Me respekt, staffi i UPPZ
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI

Viti Akademik 2017-2018
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Universiteti i Prizrenit shpall konkurs plotesues per regjistrimin e studenteve ne vitin e pare te studimeve per vitin akademik 2011-2012

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët e grumbulluara : 16218
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 27
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Universiteti i Prizrenit shpall konkurs plotesues per regjistrimin e studenteve ne vitin e pare te studimeve per vitin akademik 2011-2012   21st October 2011, 20:22

Per te pare konkursin, kliko me poshte:http://www.uni-prizren.com/repository/docs/KONKURSI-VARIANTI%20DEFINITIV.pdf
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uni-prizren.albanianforum.net
 
Universiteti i Prizrenit shpall konkurs plotesues per regjistrimin e studenteve ne vitin e pare te studimeve per vitin akademik 2011-2012
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Universiteti i Bolonjes dhe partizanët me gjysëm opinge
» Konkurs letrar - Për nderë të 100 vjetorit të ngjarjes më të lavdishme të historisë së Malësisë së Madhe
» Flori Bruqi: Ikona e gazetarisë kosovare, Ramiz Kelmendi
» Me rastin e dilindjes me 24.06.2011 CIKËL POETIK NGA LULJETA SHALA
» POEZI QE FITOI VENDIN E PARE NE KOKURSIN LETRAR TE MALISHEVES‏

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI :: Lajmet te Portali :: LAJMET E UPPz-së-
Kërce tek: