Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI
Pershendetje vizitor i nderuar

Forumi UPPZ eshte forum i kushtuar studenteve te Fakuktetit te Prizrenit, dhe ju sigurisht nuk jeni i regjistruar, ose ne qofte se jeni i regjistruar, atehere duhet te identifikoheni.

Per ta bere kete, klikoni ne njeren nga poshte.

Regjistrimi nuk ju merr kohe me shume se 30 sec.

Me respekt, staffi i UPPZ
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI

Viti Akademik 2017-2018
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Metodat e transmetimit te Signalit (pjesa I) ( Libra )

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Gashi
Super Master
Super Master
avatar

Numri i postimeve : 868
Pikët e grumbulluara : 14229
Reputacioni : 18
Join date : 26/09/2011
Age : 27
Location : Prizren
Drejtimi : Software Design

MesazhTitulli: Metodat e transmetimit te Signalit (pjesa I) ( Libra )   19th October 2011, 19:46

Metodat e transmetimit te Signalit (pjesa I) ( Libra )

http://www.softwaredesign.tk/kategoria/transmission-technology/

Shkarko direkt:
http://www.mediafire.com/?3uyxqht8jswvddi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Metodat e transmetimit te Signalit (pjesa I) ( Libra )
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Një pyetje nga Ilir Dardani: A është Gjergj Kastrioti Hero i të gjithë Shqiptarëve? (I)
» DY LIBRA TË SHKRIMTARIT PILO ZYBA, NË GJUHËN GREKE
» Albert Zholi:Promovohen ne Tirane dy libra te Kozeta Zylos‏
» Jorgo Telo:BESARTA E JASHARËVE =Poemë – baladë= Pjesa e parë (Në kujtim të 13 vjetorit të Luftës legjendare të Prekazit )
» Libra në dorëshkrim

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI :: Drejtimet Bachelor :: Software Design-
Kërce tek: