Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI
Pershendetje vizitor i nderuar

Forumi UPPZ eshte forum i kushtuar studenteve te Fakuktetit te Prizrenit, dhe ju sigurisht nuk jeni i regjistruar, ose ne qofte se jeni i regjistruar, atehere duhet te identifikoheni.

Per ta bere kete, klikoni ne njeren nga poshte.

Regjistrimi nuk ju merr kohe me shume se 30 sec.

Me respekt, staffi i UPPZ
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI

Viti Akademik 2017-2018
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Afati i provimeve per shtator

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët e grumbulluara : 15478
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 27
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Afati i provimeve per shtator   11th August 2011, 14:04

UNIVERSITETI I PRIZRENIT
ADMINISTRIM BIZNESI
AFATI I SHTATORIT 2011

ORARI I PROVIMEVE

Data Lëndët Semestri - I Ligjeruesit Ora Dhoma
25.08.2011
Bazat e menaxhmentit Izet Çelaj 14-19 37
10.09.2011 Faruk Ahmeti 15-17 amf
29.08.2011 Drita Krasniqi 12-15 amf
05.09.2011

BASICS OF MARKETING Leonard Gjibeqi 10-11.30 37
03.09.2011 Arian Meta 12.30-13.30 34
20.09.2011 Uranik Begu 16-18 amf
12.09.2011 Agnesa Vezgishi 16-18 37
25.08.2011
INTRODUCTION TO BUSINESS ECONIMICS Luljeta Elezaj 14-17 9
10.09.2011 Arta Hoxha 10-11 37
07.09.2011 Veli Lecaj 13-17 amf
05.09.2011

KONTABILITETI I Lulzim Zeka 10-11.30 9
10.09.2011 Fadil Sahiti 8-9.30 amf
3.09.2011 Bekim Berisha 10-12 amfi
2.09.2011 Fidane Kele-Kiseri 10-11.30 amfi
23.09.2011 Arta Selmanmusa 14-16


09.09.2011

MATHEMATICS Fevzi Berisha 14-15.30 amf
30.08.2011 Jusuf Qarkagjiu 8-11 amfi
24.09.2011 Halil Gjemnica 12-14 amf
09.09.2011 Isak Hoxha 10-12 9
Semestri i dytë II
29.08.2011 Jusuf Qarkagjia 8-12 amf
24.09.2011 STATISTIKA Halil Gjemnica 10-12 amf
09.09.2011 Fevzi Berisha 14-15.30 amf
14.09.2011 Veli Lecaj 13-17 amf
25.08.2011 Luljeta Elezaj 14-17 14
10.09.2011 MACRO ECONOMY Faruk Ahmeti 12-14 32
07.09.2011 Izet Çelaj 15-19 amf
03.09.2011 Arta Hoxha 10-11 amf
22.08.2011 BUSINESS ENGLISH Leonard Gjibexhi 9-12 amf
20.09.2011 Uranik Begu 16-17 amf
25.08.2011
FINANCA II Drita Krasniqi 10-11.30 amf
03.09.2011 Arian Meta 14-15 amfi
05.09.2011 Agnesa Vezgishi 16.30 37
19.09.2011

KONTABILITETI II Lulzim Zeka 10-11.30 31
05.09.2011 Fidane Kele-Kiseri 9-10.30 amf
27.08.2011 Fadil Sahiti 10-11.30 amf
03.09.2011 Bekim Berisha 10-12 37
23.09.2011 Arta Selmanmusa 12-14 9
25.09.2011
Gjuha angleze niveli I Shkelzen maralushaj 10-12 9
Ymrane Miftari
22.09.2011 Nazli Tyfekqiu 14.30-16 amf
25.08.2011 Gjuha angleze niveli II Elita Xhibo 10-11 amf
27.08.2011 Aferdita Kasolli 9-11 amf
22.09.2011 Nazli Tyfekqiu 14-15 amf
05.09.2011 Gjuha angleze niveli III Besa Pupa 11-12 amf
05.09.2011 Linda Ukimeri 9-10.30 37

Nga Administrata QendroreMbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uni-prizren.albanianforum.net
 
Afati i provimeve per shtator
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Përsiatje shkrimesh nga Sylejman Aliu:-Ibrahim Rugova: Jeta dhe veprimtaria letrare e politike
» FOTO TË MUAJIT SHTATOR 2015

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI :: Drejtimet Bachelor :: Administrim Biznesi :: Lajmet e Administrim Biznesit-
Kërce tek: