Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI
Pershendetje vizitor i nderuar

Forumi UPPZ eshte forum i kushtuar studenteve te Fakuktetit te Prizrenit, dhe ju sigurisht nuk jeni i regjistruar, ose ne qofte se jeni i regjistruar, atehere duhet te identifikoheni.

Per ta bere kete, klikoni ne njeren nga poshte.

Regjistrimi nuk ju merr kohe me shume se 30 sec.

Me respekt, staffi i UPPZ
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI

Viti Akademik 2017-2018
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Lajmerim per studentet e Fakultetit te Edukimit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët e grumbulluara : 16203
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 27
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Lajmerim per studentet e Fakultetit te Edukimit   11th August 2011, 13:56

LAJMËRIMPËR STUDENTËT E FAKULTETIT TË EDUKIMIT
Paraqitja e provimeve për afatin e shtatorit 2011

bëhet prej 01.09. – 07.09.2011-Studentët që nuk kanë pastruar vitin paraprak, nuk kanë të drejtë të paraqesin provimin e vitit vijues .

Pas kalimit të afatit të paraqitjes së provimeve nukdo të pranohen fletëparaqitjet

Prizren, 08.08.2011
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uni-prizren.albanianforum.net
 
Lajmerim per studentet e Fakultetit te Edukimit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Sokol Demaku: Bisedë më Vera Kurti, mësuese e edukimit special më fëmijët...

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI :: Lajmet te Portali :: LAJMET E UPPz-së-
Kërce tek: