Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI
Pershendetje vizitor i nderuar

Forumi UPPZ eshte forum i kushtuar studenteve te Fakuktetit te Prizrenit, dhe ju sigurisht nuk jeni i regjistruar, ose ne qofte se jeni i regjistruar, atehere duhet te identifikoheni.

Per ta bere kete, klikoni ne njeren nga poshte.

Regjistrimi nuk ju merr kohe me shume se 30 sec.

Me respekt, staffi i UPPZ
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI

Viti Akademik 2017-2018
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Orari ( Viti i pare / Semestri I )

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Gashi
Super Master
Super Master
avatar

Numri i postimeve : 868
Pikët e grumbulluara : 14394
Reputacioni : 18
Join date : 26/09/2011
Age : 27
Location : Prizren
Drejtimi : Software Design

MesazhTitulli: Orari ( Viti i pare / Semestri I )   18th October 2011, 17:59

Juridik
http://uni-prizren.com/repository/docs/JUR-S1.pdf
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Petrit Helshani
Student i ri
Student i ri


Numri i postimeve : 1
Pikët e grumbulluara : 9816
Reputacioni : 0
Join date : 04/07/2013
Age : 27
Location : suhareke
Drejtimi : juridik

MesazhTitulli: Re: Orari ( Viti i pare / Semestri I )   4th July 2013, 23:56

kur eshte afati per regjistrim te studenteve te rinje ?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët e grumbulluara : 16368
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 28
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Re: Orari ( Viti i pare / Semestri I )   5th July 2013, 15:27

Akoma nuk dihet...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uni-prizren.albanianforum.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Orari ( Viti i pare / Semestri I )   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Orari ( Viti i pare / Semestri I )
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» POEZI QE FITOI VENDIN E PARE NE KOKURSIN LETRAR TE MALISHEVES‏
» Suzana Kuqi: Dhuratat e këtij viti
» AVDI MAXHUNI:Shefqet Krasniqi, themeluesi i pare i xhihadit islamik ” shqiptar!”
» Art kulturë dhe poezi kushtuar 34 vjetorit të demonstratave të viti 1981

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI :: Drejtimet Bachelor :: Juridik :: Lajmet e Juridikut-
Kërce tek: