Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI
Pershendetje vizitor i nderuar

Forumi UPPZ eshte forum i kushtuar studenteve te Fakuktetit te Prizrenit, dhe ju sigurisht nuk jeni i regjistruar, ose ne qofte se jeni i regjistruar, atehere duhet te identifikoheni.

Per ta bere kete, klikoni ne njeren nga poshte.

Regjistrimi nuk ju merr kohe me shume se 30 sec.

Me respekt, staffi i UPPZ
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI

Viti Akademik 2017-2018
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Bie nga sërfi, përfundon mbi trupin e peshkaqenit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët e grumbulluara : 15598
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 27
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Bie nga sërfi, përfundon mbi trupin e peshkaqenit   16th October 2011, 22:30

Bie nga sërfi, përfundon mbi trupin e peshkaqenit

Oregon, 14 tetor - Një sërfist nga Oregoni ka pasur një aventurë shumë të çuditshme me një peshkaqen. Doug Niblack ka rrëfyer se ditën e hënë, teksa po sërfonte në dallgët e Seaside në Oregon, sërfi i tij u godit nga diçka e fortë.

Normalisht që ai duhej të përfundonte në ujë, por Niblack u ngrit sërish në këmbë i bindur që gjendej në sërfin e tij, por ai faktikisht ndodhej mbi trupin e një peshkaqeni.

Kur ka shikuar poshtë vetes ai ka vënë re se ku ndodhej dhe për një moment kishte mbajtur ekuilibrin, deri sa duke bërtitur për ndihmë kishte dalë në breg.

Ai e ka përshkuar këtë ekzemplar peshkaqeni rreth 3 metra e gjysmë të gjatë.

“Ishte diçka e tmerrshme të shihje atë formë që të kalonte pranë”, i tha ai agjencisë së lajmeve Associated Press. “Iishte njësoj si një film. Për fat të mirë ai u largua”, vijoi Niblack, transmeton Noa.

Këtë ngjarje e ka parë edhe një roje bregdetare
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uni-prizren.albanianforum.net
 
Bie nga sërfi, përfundon mbi trupin e peshkaqenit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI :: Hapësirë e lirë :: Kuriozitete-
Kërce tek: