Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI
Pershendetje vizitor i nderuar

Forumi UPPZ eshte forum i kushtuar studenteve te Fakuktetit te Prizrenit, dhe ju sigurisht nuk jeni i regjistruar, ose ne qofte se jeni i regjistruar, atehere duhet te identifikoheni.

Per ta bere kete, klikoni ne njeren nga poshte.

Regjistrimi nuk ju merr kohe me shume se 30 sec.

Me respekt, staffi i UPPZ
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI

Viti Akademik 2017-2018
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Lajmerim

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët e grumbulluara : 16218
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 27
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Lajmerim   11th August 2011, 13:55

LajmërimParaqitja e provimeve për afatin e shtatorit 2011

bëhet prej 11.08. – 16.08.2011-Studenti ka të drejtë të paraqes
tri herë provimin e njëjtë gjatë studimeve, në të kundërtën humb të
drejtën e vazhdimit të studimeve.

-Pas kalimit të afatit të paraqitjes së provimeve nuk pranohen fletëparaqitjet

Prizren, 10.08.2011

Nga Administrata Qendrore
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uni-prizren.albanianforum.net
kosovare morina
Student i ri
Student i ri


Numri i postimeve : 8
Pikët e grumbulluara : 13094
Reputacioni : 0
Join date : 23/08/2011

MesazhTitulli: Re: Lajmerim   23rd August 2011, 14:49

a do te ket dat te caktuar per regjistrimin e studenteve ne upz?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Lajmerim
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI :: Lajmet te Portali :: LAJMET E UPPz-së-
Kërce tek: